Dokuz Bakanlığa Ait Memur Atama Kararları 9 Ocak Resmi Gazetede Yayımlandı

Aile, ve Sosyal Politikalar, Enerji ve Tabii Kaynaklar, Gıda, Tarım ve Hayvancılık, İçişleri, Kültür ve Turizm, Maliye, Milli Eğitim, Orman ve Su İşleri ile Sağlık Bakanlıklarına Ait Atama Kararları 9 Şubat 2018 Tarihli ve 30327 Sayılı Resmî Gazetede yayı

Dokuz Bakanlığa Ait Memur Atama Kararları 9 Ocak Resmi Gazetede Yayımlandı
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aile, ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Maliye Bakanlığı, Milli Eğitim Bakanlığı, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile Sağlık Bakanlıklarına Ait Atama Kararları 9 Şubat 2018 tarihli ve 30327 sayılı resmi gazetede yayımlandı.

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığında yapılan atamalar; Bakanlık Müşaviri Tülay AKYÜZ’ün başka bir göreve atanmak- üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığında yapılan atamalar; Türkiye Petrolleri A.O. Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkam Besim ŞÎŞMAN’m başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2477 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığında yapılan atamalar; Et ve Süt Kurumu Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Ethem KALIN’m başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 6 ve 8 inci maddeleri ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 5 inci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

I.Hukuk Müşaviri Yaşar GÜÇLÜ’nün başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Tarım İşletmeleri Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Salih BAŞPARMAK’ın başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 6 ve 8 inci maddeleri ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 5 inci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Toprak Mahsulleri Ofisi Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Sadi DEMİRCÎ’nin başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 6 ve 8 inci maddeleri ile 399 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 5 inci maddesi gereğince uygun görülmüştür,

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine, Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürü Ali Recep NAZLI’nı atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 76 ncı maddeleri, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 18 inci maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü Yönetim Kurulu Üyeliğine, aynı yer Genel Müdür Yardımcısı ve Yönetim Kurulu Üyesi Osman UZUN’un yeniden atanması, 233 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 6 ve 8 inci maddeleri gereğince uygun görülmüştür,

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve + 3600 ek göstergeli Çorum Î1 Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğüne, Edime İl Gıda» Tanm ve Hayvancılık Müdürü Orhan SARI’mn atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür,

İçişleri Bakanlığında yapılan atamalar; Açık bulunan 1 inci derece kadrolu Mülkiye Müfettişliklerine; Mersin Vali Yardımcısı Halil KARBUZ’un Siirt Valİ Yardımcısı Bünyamin KUŞ’un, Hukuk Müşaviri Erkan ÇAPAR’ın, Eşme Kaymakamı Ozan GAZEL’in, Silopi Kaymakamı Savaş KONAK’ın, Bulancak Kaymakamı Niyazi ULUGÖLGE’nın, Tirebolu Kaymakamı İsmail Ayhan TAVLI’nın, Tekirdağ/Saray Kaymakamı Alp ARSLAN’ın, Samandağ Kaymakamı Cahit ÇELİK’in, Antalya/Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad FESLİHAN’ın, Babaeski Kaymakamı Tarkan KESKİN’in ataması yapıldı.

Osmancık Kaymakamı Selçuk ASLAN’ın, Pasinler Kaymakamı Harun Ersin POLAT’ın, Suruç Kaymakamı Ferhat SÎNANOĞLU’nun, Diyarbakır Vali Yardımcısı Tuğba KOŞAL’ın, Saruhanlı Kaymakamı İlker Özerk ÖZCAN’ın, Araklı Kaymakamı Ahmet GÜNAYDIN’ın, Hopa Kaymakamı Ferit GÖRÜKMEZ’in ataması yapıldı.

Çanakkale/Ayvacık Kaymakamı Hakan HAKYEMEZ’in, Eğitim Dairesi Başkanlığı Şube Müdürü Yusuf GÜNİ’nin, Patnos Kaymakamı Engin YALÇIN’ın, Akyaka Kaymakamı Haşan SAZKAYA’nın,  Kırkağaç Kaymakamı Cengizhan YILMAZ’ın, Delice Kaymakamı Nevzat KARKACI’nın atanmaları, 657 sayılı Kanunun 68/B ve 76 nci maddesi île 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

 Kültür ve Turizm Bakanlığında yapılan atamalar; Kastamonu Î1 Kültür ve Turizm Müdürü Ziver KAPLAN’m, başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine, Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Abdullah Necat BİRECÎK’in atanması, 657 sayılı Kanunum 59 ve 74 üncü maddeleri, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin ek 18 inci maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür,

Başmüfettiş Yahya KIRLANGIÇ’ın başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Maliye Bakanlığında yapılan atamalar; Adıyaman Defterdarı Orhan MUTLUAY’m başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun

Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve + 4800 ek göstergeli Ankara Vergi Dairesi Başkanlığına, Gelir İdaresi Daire Başkam îlhan KARA YIL AN’m atanması, 657 sayılı Kanunun 76 ncı maddesi ile 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Millî Eğitim Bakanlığında yapılan atamalar; Ağrı il Millî Eğitim Müdürü Hatem DURSUN’un başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması, 2451 sayılı Kanunun 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür.

Orman ve Su İşleri Bakanlığında yapılan atamalar; Açık bulunan 1 inci derece kadrolu ve +3600 ek göstergeli Bakanlık Müşavirliğine Orman Genel Müdürü İsmail ÜZMEZ’in atanması, 657 sayılı Kanunun 59 ve 74 üncü maddeleri, 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Ek 18 inci maddesi ile 2451 sayılı 

Sağlık Bakanlığında yapılan atamalar; Halk Sağlığı Genel Mü’dür Yardımcısı Dr. Halil EKİNCİ’niıı başka bir göreve atanmak üzere bu görevinden alınması 2451 sayılı Kanunim 2 nci maddesi gereğince uygun görülmüştür. Atama kararları resmi metin için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

Yazı Sona Erdi!

Yüklenemedi, lütfen tekrar deneyiniz.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarındandan yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!