Dokuz Eylül Üniversitesi 41 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

Dokuz Eylül Üniversitesi 41 Öğretim Üyesi alımı yapıyor. Genel başvuru niteliğinde açılan bu ilan hakkında detaylı bilgiler yazının devamında!

Dokuz Eylül Üniversitesi 41 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!
Dokuz Eylül Üniversitesi 41 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!
Daha Fazla Göster

Dokuz Eylül Üniversitesi birimlerine 2547 sayılı Yükseköğretim Kanunu, Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği kapsamında 10 farklı birime Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi olmak üzere 41 öğretim üyesi alımı yapıyor. Başvuru şartları her departman ve alım yapılan kadro için özel şartlar değişiklik gösteriyor. Başvurular 21 Mayıs 2021 Cuma günü sona eriyor.

Başvuruda Hangi Belgeler İsteniyor?

Profesör kadroları devamlı statüde olup; başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, Doçentlik Belgelerinin onaylı örneklerini, yayın listelerini, başlıca araştırma eserini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 nüsha dosya veya 1nüsha dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren salt okunur 6 nüsha CD/flash bellek ekleyerek; bu ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Doçent kadroları devamlı statüde olup; başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmişlerini, yayın listelerini ve bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosya veya 1 nüsha dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren salt okunur 4nüsha CD/flash bellek ekleyerek Doçentlik Belgelerinin onaylı örnekleri ile birlikte, bu ilanın yayımlandığı tarihten itibaren 15 (on beş) gün içerisinde Rektörlük Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları gerekmektedir.

Dr. Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracakların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine kısa özgeçmişlerini, Doktora belgelerini ve yayınlarını kapsayan 4 nüsha dosya veya 1 nüsha dosya ile bu dosyadaki belgeleri içeren salt okunur 4 nüsha CD/flash bellek ekleyerek bu ilanın yayım tarihinden itibaren 15 gün içerisinde ilgili birimlere başvurmaları gerekmektedir.

Alım Yapılan Birimler

 • Buca Eğitim Fakültesi,
 • Diş Hekimliği Fakültesi,
 • Güzel Sanatlar Fakültesi,
 • Hemşirelik Fakültesi,
 • İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi,
 • İlahiyat Fakültesi,
 • İşletme Fakültesi,
 • Mimarlık Fakültesi,
 • Mühendislik Fakültesi,
 • Tıp Fakültesi,
 • Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Yüksekokulu,
 • İzmir Meslek Yüksekokulu.

Yayınlanan ilanla ilgili daha detaylı bilgi edinmek isteyenler bu bağlantıdan faydalanabilirler.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dokuz Eylül Üniversitesi 41 Öğretim Üyesi Alımı Yapıyor!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!