Dokuz Eylül Üniversitesi Memur Alımı Başvuruları Başladı

Dokuz Eylül Üniversitesi memur alımı yapacak. Yayınlanan ilana göre Dokuz Eylül Üniversitesine sözleşmeli personel alınacak. Sözleşmeli sağlık personeli alımı başvuru şartları haberimizde yer alıyor.

32829
Daha Fazla Göster

Dokuz Eylül Üniversitesi memur alımı yapıyor. Devlet Personel Başkanlığının internet adresinde yayınlanan ilana göre Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde sözleşmeli olarak görev yapmak üzere 2 sağlık personeli alınacak. Bu kapsamda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesi B fıkrasına göre istihdam edilecek lisans mezunu hemşire alımı yapılacak.

Dokuz Eylül Üniversitesi kamu personeli hemşire alımında lisans mezunlarına kontenjan ayrıldı. Lisans mezunu hemşire alımında adayların üniversitelerin hemşirelik bölümlerinden mezun olmuş olmaları şartı aranacak. Ayrıca 2016 KPSS P3 puan türünden puana sahip olmak ve erkek adaylar için askerlik görevini fiilen yapmış olmak şartları belirtiliyor.

Sözleşmeli personel olarak çalıştırılacakların alacakları ücret olarak kıdemi 5 yıldan az olanlar için 2.935,29 TL, kıdemi 5 yıldan 10 yıla kadar olanlar için 2.972,45 TL, kıdemi 10 yıldan 15 yıla kadar olanlar için 3.032,03 TL ücret belirtiliyor.

Dokuz Eylül Üniversitesi memur alımı başvuruları 22 Temmuz ile 7 Ağustos 2017 tarihleri arasında alınacak. Adayların istenen belgelerle birlikte Dokuz Eylül Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına müracaat etmeleri gerekiyor. Mülakat sınavı yapılmadan, KPSS puanlarına göre alım yapılacak. Dokuz Eylül Üniversitesi 2 sözleşmeli sağlık personeli alımı ilanı için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dokuz Eylül Üniversitesi Memur Alımı Başvuruları Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!