Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli 127 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi sözleşmeli personel alım ilanı DPB’de yayımlandı. Önlisans ve lisans mezunu sağlık personeli alımı şartları ve başvuru tarihleri için tıklayınız.

featured

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde giderleri Özel Bütçe Gelirlerinden ( 99 Hemşire ile 28 Sağlık Teknikeri ) karşılanmak üzere 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. maddesinin B fıkrasına göre istihdam edilmek üzere KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle, yazılı ve sözlü mülakat yapılmaksızın 127 sözleşmeli personel alınacaktır.

Dokuz Eylül Üniversitesi sözleşmeli personel alımı şartları; 10 Temmuz 2009 tarih 5917 Sayılı Kanunun 47. maddesi gereğince son 1 yıldır (istifa tarihinden itibaren)  herhangi bir kurumda sözleşmeli personel (657/4B) olarak çalışmamış olması,

Askerliğini yapmış olması (Hemşire kadroları hariç), 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinde belirtilen şartları taşıması, Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumu olmaması, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Sağlık personeli alımı başvuru tarihleri; Dokuz Eylül üniversitesi sözleşmeli lisans ve önlisans mezunu sağlık personeli alımı için adaylar başvurularını 21 Mayıs’a kadar yapabilirler.

99 Lisans mezunu hemşire alımı ile 28 önlisans mezunu sağlık teknikeri alımı mezuniyet bölümleri ve detaylarına ilan metninden ayrıca ulaşabilirsiniz. Sağlık personeli alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Dokuz Eylül Üniversitesi Sözleşmeli 127 Sağlık Personeli Alımı Yapıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!