1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. MEVZUAT

  4. Dolu Boş Kararname Resmi Gazete de Yayınlandı
Dolu Boş Kararname Resmi Gazete de Yayınlandı

Dolu Boş Kararname Resmi Gazete de Yayınlandı

23 Ekim 2014 Tarihli 29154 sayılı Resmi Gazete de Dolu Boş Kararname Yayınlan. ..

A+A-

23 Ekim 2014 Tarihli 29154 sayılı Resmi Gazete de Dolu Boş Kararname Yayınlan. ..

Ekonomi Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü, İçişleri Bakanlığı, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve diğer bakanlıkları ilgilendiren dolu boş kararname Bakanlar Kurulu Kararı ile yayınlandı.

BAKANLAR KURULU KARARI

Karar Sayısı : 2014/6901
Bazı kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolarda düzenleme yapılması hakkındaki ekli Kararın yürürlüğe konulması; 190 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 7 nci ve 9 uncu maddelerine göre, Bakanlar Kurulu’nca 20/10/2014 tarihinde kararlaştırılmıştır.

MADDE 1 – (1) Kamu kurum ve kuruluşlarına ait kadrolardan; ekli (3) sayılı cetvellerde yer alan dolu kadroların dereceleri ve ekli (4) sayılı cetvellerde yer alan boş kadroların sınıf, unvan ve dereceleri aynı cetvellerde gösterildiği şekilde değiştirilmiştir.
MADDE 2 – (1) Bu Karar yayımı tarihinde yürürlüğe girer.
MADDE 3 – (1) Bu Karar hükümlerini Bakanlar Kurulu yürütür.

Dolu Boş Kadrolar İçin Tıklayınız.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.