1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. DPB, Şehit ve Gazi Yakını 190 Kamu Personeli Memur Alımı Sonuçlarını Açıkladı
DPB, Şehit ve Gazi Yakını 190 Kamu Personeli Memur Alımı Sonuçlarını Açıkladı

DPB, Şehit ve Gazi Yakını 190 Kamu Personeli Memur Alımı Sonuçlarını Açıkladı

3713 sayılı terörle mücadele kanunu kapsamında bugün atama kurası gerçekleştirilen 190 şehit yakını, gazi ve gazi yakını alımı kapsamında sonuçlar açıklandı. Devlet Personel Başkanlığı atama sonuç sayfası için tıklayınız.

A+A-

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hak sahibi olduğu belirlenerek Devlet Personel Başkanlığı tarafından şehit yakını, gazi ve gazi yakını atama kurası gerçekleştirilen 190 memur alımı sonuçları açıklandı.

190 istihdam hakkı sahibinden 3’ünün mühendis, 4’ünün öğretmen, 5’inin tekniker, 19’unun teknisyen unvanlı kadrolara, 20’sinin ise öğrenim durumları itibariyle ihraz ettikleri unvanlar dikkate alınarak arkeolog, avukat, çocuk eğiticisi, çocuk eğitimcisi, fizikçi, hemşire, istatistikçi, kuran kursu öğreticisi, mimar, redaktör, sağlık memuru, sağlık teknikeri, sosyolog ve veteriner sağlık teknikeri unvanlı kadrolara atamaları yapıldı.

Ayrıca 64’ünün memur unvanlı kadrolara, 72’sinin hizmetli unvanlı kadrolara, 3’ünün ise işçi kadrolarına atama teklifleri gerçekleştirildiği açıklandı.

İlgililerin atama işlemleri, yazıların kurumlara ulaşmasından itibaren başlayacak olup bundan sonraki süreçte istihdam hakkı sahiplerinin, kurumların atama işlemlerini tamamlamalarını müteakiben kendilerine tebliğde bulunmasını beklemeleri gerekmektedir. Atama sonuçları için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler