1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. AKADEMİK PERSONEL İLANLARI

  4. DPB Yayımladı - Sinop Üniversitesi 16 Akademik Personel Alacak
DPB Yayımladı - Sinop Üniversitesi 16 Akademik Personel Alacak

DPB Yayımladı - Sinop Üniversitesi 16 Akademik Personel Alacak

Sinop Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki ilana başvuru şartları neler? İşte Sinop Üniversitesine yapılacak personel alımına ilişkin merak edilen detaylar.

A+A-

Akademisyen olmayı düşünen adayların heyecanla beklediği haber geldi. Sinop Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Sinop Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Sinop Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profesör, doçent ve doktor öğretim üyesi kadrolarında 16 personel alımı yapılacak. Sinop Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Sinop Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profesör adaylarının  Dilekçeleri ile birlikte özgeçmiş, noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış Doçentlik Belgesi, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora belgesi, iki adet fotoğraf ve Sinop Üniversitesi Akademik Değerlendirme Formunu doldurarak, yayın listesi ve tebliğleri ile bunlara yapılan atıfları, yönettiği doktora çalışmalarını, üniversiteye katkılarını kapsayan 6 takım dosya ile özgeçmiş, eserleri ve diğer belgeleri içeren 6 adet CD’yi ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sinop Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten dilekçelerine özgeçmiş, noterden veya resmi kurumlarca onaylanmış Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora Belgesi, Doçentlik Belgesi, 2 adet fotoğraf, yayın listesi ile birlikte bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Sinop Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise Başvurdukları anabilim dalı ve yabancı dilini belirten dilekçelerine, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora belgesi,  yabancı dil başarı belgesi, yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek başvurmaları gerekmektedir. Sinop Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.