1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. DSİ 14.Bölge Müdürlüğü Kamu Personeli Alıyor Nisan 2019
DSİ 14.Bölge Müdürlüğü Kamu Personeli Alıyor Nisan 2019

DSİ 14.Bölge Müdürlüğü Kamu Personeli Alıyor Nisan 2019

İŞKUR tarafından yayımlanan ilana göre Kadıköy DSİ 14.Bölge Müdürlüğü kendi bünyesinde çalışacak daimi 2 kamu personeli alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan alımı personeli alım ilanının detayları ise haberimizde yer alıyor.

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından bugün yani 25 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Devlet Su İşleri 14. Bölge müdürlüğü 2 kamu personeli alımı gerçekleştiriyor.

Kamu personeli alımında unvan Metal Teknolojisi Teknisyeni-Puantör

Kamu personeli alımında kadro Metal Teknolojisi Teknisyeni-Puantör pozisyonunda işe alım yapılacak.

Puantör alımı için Önlisans Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Meslek Yüksek Okulu İşletme Yönetimi ve İnsan Kaynakları Yönetimi bölümünden mezun olanlar başvuru yapacaklar. Aynı zanda başvuracak adayın 2016-2018 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavına (EKPSS) girmiş olma şartı yer alıyor.

Kamu personeli alımında Metal Teknolojisi Teknisyeni kadrosu için adayların lise bölümü Metal Teknolojisi bölümünden mezun olması ve MEB onaylı bilgisayar işletmenliği sertifikasına sahip olması gerekiyor. İşe alınacak personelin pozisyonu usta olacak. Bu ilanlara sadece kişisel durumu engelli olanlar başvuru yapabilecek.

Başvurular İŞKUR Üzerinden Yapılacak.

Kamu personeli alımına başvuracak adaylar Puantör olarak başvuracak adaylar 00004946750 ilan numarası ile Metal Teknolojisi Teknisyeni kadrosu için ise adaylar ise 00004946641 ilan numarası ile başvuru yapacaklar. Başvurmak isteyen adaylar İŞKUR üzerinden başvurularını oluşturabilecekler. Başvurular herhangi bir İŞKUR İl Hizmet Müdürlüğünden veya resmi web sitesi olan İŞKUR üzerinden yapılacak. Gerçeğe aykırı beyanda bulunan ya da eksik evrak bile başvuran adayların başvuruları geçersiz sayılacak.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler