1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. DSİ KPSS Şartsız 77 Şoför Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim Mezunu
DSİ KPSS Şartsız 77 Şoför Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim Mezunu

DSİ KPSS Şartsız 77 Şoför Alımı Yapıyor! En Az İlköğretim Mezunu

Devlet Su İşleri DSİ 500 işçi alımı kapsamında 77 şoför kadrosuna en az ilköğretim mezunu KPSS şartsız personel alımı yapacak. DSİ şoför alımı başvuru şartları ve detaylar My Memur haberde.

A+A-

Devlet Su İşleri DSİ 2019 yılı memur, personel, işçi, kamu personeli alımları kapsamında sürekli 500 işçi kadrosuna çeşitlik branşlarda personel alacak. DSİ en az ilköğretim mezunu 77 de şoför alımı yapacak. DSİ şoför alımı başvuru özel şartları ve detaylarını araştıran adaylar için gerekli tüm detayları My Memur olarak bu haberimizde hazırladık.

DSİ şoför alımı için KPSS şartı aranmamaktadır. Alım yapılacak kadro için kura yöntemi kullanılacak, ardından DSİ yazılı ve sözlü sınav gerçekleştirecek.

Devlet Su İşlerine atanacak personel; Şoför(Ağır Vasıta)  pozisyonlarında istihdam edilecektir. Kuruma ataması yapılan personel 3 yıl süreyle nakil talebinde bulunamayacaktır.

ŞOFÖR ALIMI KURA TARİHİ

Kura çekimi noter huzurunda 19 Kasım 2019 tarihinde saat 10:00 da Genel Müdürlük/Bölge Müdürlüklerinde yapılacaktır. Kurada belirlenen adaylar daha sonra DSİ Genel Müdürlüğü  internet sitesinde ilan verilecek olup adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

DSİ ŞOFÖR ALIM SINAVI NASIL OLACAK?

Sınav; yazılı ve sözlü (uygulamalı) yöntemlerden her ikisi de kullanılarak, mesleki bilgi ve becerilere ilişkin konulardan yapılacaktır.

Kuruma ataması yapılan personel 4 ay deneme süresine tabi tutulacaktır.

DSİ ŞOFÖR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

İlanın yayımlanmasından en az 3 yıl önce alınmış "CE" Sınıfı Sürücü Belgesine veya bu belgeye eşdeğer belgeye sahip olmak.

Ağır ve Tehlikeli İşlerde çalışmasına engel olacak bir hastalığının bulunmadığı, seyahat engeli olmaksızın arazi şartlarında çalışabilir olduğuna ilişkin  Tam Teşekküllü Resmi Sağlık Kurumlarından sağlık raporu alabilecek durumda olmak,

- Sağlık Bakanlığından onay almış, Psikoteknik merkezlerince düzenlenmiş Psikoteknik raporu alabilecek durumda olmak,

- Askerlik ile ilişiği bulunmamak,

- İlanın yayımlandığı tarih itibariyle 3 yıl süreyle çalıştığını belgelendiren; SGK’dan hizmet bildirim cetveli dökümüne sahip olmak,

- İlan tarihi itibariyle 45 yaşından gün almamış olmak,

- Tehlikeli Mal Taşımacılığı Sürücü Eğitim Sertifikasına  (SRC 5)  sahip olmak,

- İş yeri ilgili Bölge Müdürlüğü Merkezi olacaktır.

DSİ ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler