1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Düzce Üniversitesi lise ve lisans mezunu hemşire alıyor
Düzce Üniversitesi lise ve lisans mezunu hemşire alıyor

Düzce Üniversitesi lise ve lisans mezunu hemşire alıyor

Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere lise ve lisans mezunu olmak Hemşire alınacak.

A+A-

25 Temmuz 2016 tarihinde Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayınlanan personel alımı ilanına göre Düzce Üniversitesine 2 Hemşire alımı yapılacak. Düzce Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 1 lise mezunu ve 1 lisans mezunu olmak üzere toplam 2 Hemşire alınacak. Düzce Üniversitesi hemşire alımı ilanına başvurular 25 Temmuz 2016 tarihinde başlayıp 8 Ağustos 2016 tarihine kadar devam etmekte. Adayların başvurularını Düzce Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına şahsen yapmaları gerekiyor, posta yolu ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecek.

Düzce Üniversitesi lisans mezunu hemşire alımına, Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümü 4 yıllık lisans mezunu ve belgelendirmek şartıyla en az 3 yıllık kardiyovasküler cerrahi hemşireliği ve kan bankacılığı/transfüzyon merkezi deneyimi olan adaylar başvuru yapabilecek. Lise mezunu hemşire mezunu alımına ise, sağlık meslek liselerinin hemşirelik bölümü mezunu olan ve belgelendirmek şartıyla merkezi sterilizasyon ünitesi ve transfüzyon merkezi deneyimi olan adaylar başvurabilecek.

Alımlarda 2014 KPSSP94 ve 2014 - 2016 KPSSP3 puan sırası esas alınacak olup herhangi bir sınav yapılmayacak. Başvuru yapabilmek için; 657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartları taşımak, T.C. Vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak gerekiyor. Yerleştirilmeye hak kazanan adayların listesi başvuruların bitiminden itibaren 5 gün içerisinde üniversitenin resmi internet sitesinden ilan edilecek. Düzce Üniversitesi hemşire alımı ile ilgili detaylı bilgi, başvuru sırasında istenen belgeler ve ilan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
2 Yorum