Ebru Gündeş O Ses Türkiye’de mi? Haftalık Ücreti Ne Kadar?

TV8’in sevilen yarışma programlarından olan O Ses Türkiye’de, Acun Ilıcalı yaptığı açıklamada jüri değişikliğinin mesajlarını verdi.

62984
Abone Ol
Daha Fazla

“Seyirciler Değişikliği Seviyor”

Yeni sezon öncesinde Türkiye’de en çok izlenen yarışmalardan olan O Ses Türkiye’nin 4 jüri üyesinin bazılarının değişebileceği kulislerde iddia ediliyordu. Acun Ilıcalı, konu ile ilgili olarak jüri üyeleri Hadise, Murat Boz, seda Sayan ve Beyazıt Öztürk’ü çok sevdiğini, seyirciler tarafından da çok sevildiklerini, ancak seyircilerin değişiklikleri sevdiğini söyleyerek jüri değişiminin mesajını vermişti. Ilıcalı’nın açıklamasının ardından ilk olarak Ebru Gündeş ismi üzerinde duruldu.

İkinci Kez Jüri Koltuğuna Oturacak mı?

Ebru Gündeş, O Ses Türkiye çatısı altında daha önce de jüri koltuğunda oturmuş ve şampiyonluk yaşamayı da başarmıştı. Ünlü şarkıcının tekrardan jüri koltuğuna geri dönmesi ile beraber Seda Sayan’ın yarışmadan ayrılması iddia ediliyor. Son açıklama yine de Acun Ilıcalı’dan bekleniyor. İddialara göre Ebru Gündeş’in yarışmaya tekrar dahil olmasıyla beraber alacağı program başı ücret de netleşti. Gündeş’in 3 yıl aranın ardından tekrardan O Ses Türkiye jüri koltuğuna geri dönüp dönmeyeceği merakla bekleniyor.

Aylık 720 Bin Lira Kazanacak

Ebru Gündeş’in tekrardan jüri koltuğuna oturmasının ardından O Ses Türkiye yarışması çekimleri için haftalık 180 bin lira kazanacağı iddia edildi. Aylık toplamda 720 bin lira kazanması beklenen usta sesin Seda Sayan’ın yerine geçeceği söyleniyor.

Acun Ilıcalı, jürideki diğer değişimler ile ilgili olarak da 4 jürisini de çok sevdiğini, fakat seyircinin değişikliği çok sevdiğini söylemişti. Uzun yıllardır TV8 ekranlarında programda olan Hadise ve Murat Boz’un da, Ilıcalı’nın bu açıklamalarının ardından yarışmadan ayrılabilecekleri konuşuluyor.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!