1. HABERLER

  2. MEMUR HABERLERİ

  3. EBS Genel Başkanı Ali Yalçın Da 47Bin Atama Dedi
EBS Genel Başkanı Ali Yalçın Da 47Bin Atama Dedi

EBS Genel Başkanı Ali Yalçın Da 47Bin Atama Dedi

Memur Sen Konfederasyonuna Bağlı Yetkili Sendika Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın 47 Bin Atama Üzerine Kısa Açıklama Yazısı

A+A-

Öğretmen ataması diyince ilk akla gelen Nisan Ataması bekleyen öğretmenler. Çünkü önümüzdeki süreçte bir seçim var ve her ne kadar açıklamalar yapılmış olsa da 7 Haziran genel Seçimleri öncesinde kritik puanla öğretmenliği kaçıran adaylar için umut halen sürüyor.

Eğitim-Bir-Sen Genel Başkanı Ali Yalçın'ın yazdığı twitter mesajında 47 Bin öğretmen atamasıyla ilgili olarak umutların tükenmediğini fakat atamanın hangi periyodta olacağına dair bir ipucununda olmadığı görülüyor.

Fakat seçimlerden dolayı bu konunun halen sıcak gündem de ağırlığını koruyor. Mymemur ailesi olarak hem nisan ataması hem de ağustos ataması için atama bekleyen ve sınava hazırlanan hiç bir öğretmen adayımızın mağdur edilmemesi için çaba veriyoruz. yapılacak olan atama hem NİSAN hem de AĞUSTOS ayında ve yüksek sayılarda olduğu sürece gerçekliğini ve geçerliliğini koruyacaktır. Yapılacak atamaların adil ve bir an önce tüm adayların rahat bir nefes alması için resmi açıklama ve kesin sayılar belirlenmelidir.

Ali Yalçın'ın Attığı Twitter mesajı

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.