1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Eczane Destek Personeli Yetkilendirme telafi sınavı 18 Mayıs 2014
Eczane Destek Personeli Yetkilendirme telafi sınavı 18 Mayıs 2014

Eczane Destek Personeli Yetkilendirme telafi sınavı 18 Mayıs 2014

Eczane Destek Personeli Yetkilendirme telafi sınavı 18 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak

A+A-

Eczane Destek Personeli Yetkilendirme telafi sınavı 18 Mayıs 2014 tarihinde yapılacak. Sağlık Bakanlığı yaptığı açıklmada Eczane Destek Personeli Yetkilendirme telafi sınavının 18 Mayıs 2014 pazar günü yapılacağını duyurdu. Sağlık bakanlığı yaptığı duyuruda Sınava katılabilecek kişileri, yatırılacak sıbnav ücretini ve son müracaat tarihini belirtti.

1.      Sınava aşağıdaki adaylar katılabilecektir:

-  İlk sınavda başarısız olanlar

- Hem teorik eğitimini tamamlayan hem de Eczane Destek Personeli Uygulamalı Eğitim Değerlendirme (staj) Formunu teslim edip sınava girmeyi hak ettikleri halde herhangi  bir nedenden dolayı sınava giremeyenler

-  Teorik eğitimini tamamlayıp Eczane Destek Personeli Uygulamalı Eğitim Değerlendirme (staj) Formunu teslim edemediğinden dolayı sınava giremeyenler (İlk sınav için bu belgesini teslim edemediğinden dolayı sınava katılamayan adaylar, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ait 0312 585 15 83 numaralı telefonla irtibat kurarak belgelerinin üzerine çalıştığı il ve cep telefonu bilgilerini yazarak 0312 585 15 65 -66 numaralarına faksladıktan sonra kayıt yaptırabileceklerdir).

2.      Sınav ücreti yatırma ve sınav merkezi tercihi ile ilgili başvuru işlemleri 19 Mayıs Üniversitesi Uzaktan Eğitim Merkezi (UZEM) internet sitesi üzerinden yapılacaktır.

3.      İşlemler 25 Nisan 2013 günü mesai saati bitimine kadar tamamlanmak zorundadır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.