1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Ege Üniversitesi 147 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımladı
Ege Üniversitesi 147 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımladı

Ege Üniversitesi 147 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayımladı

Ege Üniversitesi sözleşmeli lisans ve önlisans mezunu hemşire, mühendis, sistem programcısı-çözümleyicisi, programcı alımı olmak üzere toplam 147 kamu personeli alımı yapılıyor. Personel alımı başvuru tarihleri ve şartları için tıklayınız.

A+A-

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine sözleşmeli 147 personel alımı kapsamında ilan yayımlandı ve başvuru tarihleri belli oldu. Kamu personeli alımı KPSS (B) grubu puan sırasına konulmak kaydıyla ayrıca yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın gerçekleştirilecek. Başvurular 6 Aralık itibarıyla başladı. 15 gün içerisinde yapılabilecek.

Kamu Personeli alımı genel şartları! Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Erkek adaylar için askerlik hizmetini yapmış, muaf veya tecilli olmak gerekiyor.

657 sayılı Kanunun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak gerekiyor.

Personel alımı KPSS şartı! Lisans mezunları için 2018 yılı KPSS (B) grubu sınavından KPSS(P3),Ön Lisans mezunları için ise 2018 yılı KPSS(B) grubu sınavından KPSS(P93), puanına sahip olmaları gerekmektedir.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan Emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Kamu personeli alımı mezuniyet ve kontenjanlara dağılımı! 100 Hemşire alımı için Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak gerekiyor.

40 Hemşire alımı için Fakülte veya Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü mezunu olmak gerekiyor. Ayrıca en az 1 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek gerekmektedir.

1 Sağlık Teknikeri alımı için Sağlık Meslek Yüksekokullarının İlk ve Acil Yardım bölümlerinden mezunu olmak, en az 2 yıl mesleki deneyimi olmak ve bunu belgelendirmek gerekiyor.

Öte yandan 1 mühendis alımı, 3 sistem programcısı- çözümleyici alımı ile 2 programcı alımı özel ve genel şartlarına dair ilan metnine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. İlan metni için TIKLAYINIZ.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler