1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIMI

  4. Ege Üniversitesi 221 Sözleşmeli Personel Alacak! Lisans ve Ön lisans Mezunu Sağlık Personeli Alımı
Ege Üniversitesi 221 Sözleşmeli Personel Alacak! Lisans ve Ön lisans Mezunu Sağlık Personeli Alımı

Ege Üniversitesi 221 Sözleşmeli Personel Alacak! Lisans ve Ön lisans Mezunu Sağlık Personeli Alımı

Ege Üniversitesine ait kamu personeli ve memur alım ilanı 9 Nisan 2020 tarihli resmi gazetede yayınladı. Ege Üniversitesi 221 sağlık personeli alacak.

A+A-

Ege Üniversitesi sözleşmeli memur personel alım ilanı yayınladı. Ege Üniversitesine ait kamu personeli ve memur alım ilanı 9 Nisan 2020 tarihli resmi gazetede yayınladı. Ege Üniversitesi 191 hemşire alımı olmak üzere toplamda 221 sağlık personeli alımı gerçekleştirecek. Peki, Ege Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanına göre alınacak personel sayısı ve istenen şartlar neler?

EGE ÜNİVERSİTESİ HEMŞİRE ALIMI

Ege Üniversitesi toplamda 191 hemşire alımı gerçekleştirecek. 170 hemşire için sadece lisans hemşirelik bölümü mezunu olma şartı aranırken, 21 hemşire için yine lisans mezunu olma En az 1 yıl süreyle Yoğun Bakım deneyimi olma ve Sağlık Bakanlığı onaylı Yoğun Bakım Sertifikasına sahip olma şartı aranıyor.

EGE ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK TEKNİKERİ ALIMI

Ameliyathane Teknikeri: Meslek Yüksekokullarının Ameliyathane Teknikerliği bölümü mezun olan toplam 7 sağlık teknikeri alımı yapılacak. Bu kadroya atananlar Merkezi Sterilizasyon Ünitesinde çalıştırılacaktır.

Röntgen Teknikeri: Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Görüntüleme veya Radyoloji bölümü mezun olan toplam 7 sağlık personeli alınacak.

Patoloji Teknikeri: Meslek Yüksekokullarının Patoloji bölümü mezun olan toplam 2 sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Diyaliz Teknikeri: Meslek Yüksekokullarının Diyaliz bölümü mezun olan toplam 3 sağlık personeli alımı gerçekleştirilecek.

Laboratuvar Teknikeri: Meslek Yüksekokullarının Tıbbi Laboratuvar bölümü mezun olan toplam 4 laboratuvar teknikeri alımı yapılacak.

Eczane Teknikeri: Meslek Yüksekokullarının Eczane Teknikerliği bölümü mezun olan toplam 7 personel alımı gerçekleştirilecek.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Ege Üniversitesi Sağlık Personeli alımı için başvuru yapacak olan sağlık personelleri başvurularını 9 Nisan 2020 tarihi itibariyle gerçekleştirebilecekler. Başvurular 15 gün süreyle yapılabilecek. Başvurular Ege Üniversitesi internet sitesi üzerinden yapılacak. Aşağıda bulunan link üzerinden detaylı ilan metnine erişim sağlayabilirsiniz.

İstenilen Belgeler: 1- Başvuru Formu (Resmi Sitemizden doldurulacaktır)

2- Diploma Fotokopisi ve Mezun Belgesi ( E-Devletten alınacaktır. )

3- Fotoğraf (1 Adet)

4- KPSS Sonuç Belgesi

 5- Kimlik Fotokopisi

6- Erkeklerde askerlik durumunu gösteren belge ( E-Devletten alınabilir )

7- Hizmet Belgesi / Sertifika (Aranan nitelikler kısmında belirtilen mesleki deneyimleri gösterir onaylı belge/sertifika ile birlikte SGK Hizmet Dökümü)

İLAN METNİ TIKLAYINIZ

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler