1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Ege Üniversitesi Hastanesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak
Ege Üniversitesi Hastanesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Ege Üniversitesi Hastanesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak

Ege Üniversitesi Hastanesi Sağlık Personeli Alımı Yapacak. Başvurular ve şartlar için tıklayınız...

A+A-

Ege Üniversitesi Rektörlüğü tarafından 30 Ağustos 2014 Cumartesi günü yayınlanan personel alım ilanı ile bünyesinde çalışacak 37 Sağlık Personeli alımı yapacağını duyurdu.

Ege Üniversitesi Hastanesi bünyesinde sözleşmeli olarak çalışacak sağlık personeli alımı yapacağını duyurdu. Hastaneye alımı yapılacak olan sağlık personellerinden Sağlık Meslek Yüksek Okullarının Anestezi bölümü mezunu 3 sağlık teknikeri alınacak. Bunu yanı sıra 4 yıllık Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu 23 sözleşmeli hemşire alımı yapacağını duyurdu. 23 Hemşire ve 3 sağlık teknikerinin ücretleri döner sermaye üzerinden karşılanacak.

Ege Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli sağlık personeli alımı kapsamında alınacak olan 11 hemşirenin ise ücretleri özel sermaye ile karşılanacak. Alınacak 11 hemşirenin 4 yıllık Sağlık yüksekokullarının Hemşirelik bölümü veya Hemşirelik Fakültesi mezunu olmasının yanı sıra Sağlık Bakanlığı onaylı Yoğun Bakım Hemşireliği sertifikası yada 2. Basamak veya 3.Basamak bir sağlık kurumunda en az 6 ay yoğun bakım ünitesinde çalışmış olması gerekiyor.

Ege Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli sağlık personeli alımı için Başvurular 30 Ağustos 2014 Cumartesi yani bugün başlıyor ve  13 Eylül 2014 tarihinde sona erecek. Daha detaylı bilgi için aşağıda bulunan link ile Ege Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli sağlık personeli alımı İlan metnini inceleyebilirsiniz.

Ege Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli Sağlık Personeli İlan Metni TIKLAYINIZ

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.