1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Ege Üniversitesi KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu 15 Personel Alacak!
Ege Üniversitesi KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu 15 Personel Alacak!

Ege Üniversitesi KPSS Şartsız En Az İlkokul Mezunu 15 Personel Alacak!

Ege Üniversitesi 2020 yılı işçi alımı kapsamında, 8 temizlik personeli alımı, 4 güvenlik görevlisi alımı, 1 elektrikçi alımı, 1 Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi alımı ve 1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı yapacak.

A+A-

Ege Üniversitesi işçi alımı yapacak. Ege Üniversitesi tarafından yayınlanan kamu personeli alımı ilanına göre, üniversite en az ilkokul mezunu toplam 15 işçi alımı yapacak.

Ege Üniversitesi personel alımı kapsamında toplam 15 sürekli işçi alımı gerçekleştirecek. Ege Üniversitesi İlkokul mezunu 8 temizlik personeli alımı, lise mezunu 4 güvenlik görevlisi alımı, ilkokul mezunu 1 elektrikçi alımı, İlkokul mezunu 1 Fayans, Seramik ve Karo Döşemecisi alımı ve yine ilkokul mezunu 1 Isıtma ve Sıhhi Tesisatçı alımı olmak üzere toplam 15 sürekli işçi alımı yapacak.

BAŞVURU ŞEKLİ VE YERİ

Ege Üniversitesi sürekli işçi kadrolarına personel alımı için başvurular İŞKUR İŞ İLANLARI aracılığı ile gerçekleştiriliyor. Adaylar başvurularını, Bugün itibariyle yapmaya başlayabilecekler. Başvurular 28 Şubat 2020 tarihinde sona erecek. Adaylar İŞKUR internet sitesi üzerinden başvuru yapabileceği gibi İŞKUR şubelerinden de şahsen başvuru gerçekleştirebilecek.

EGE ÜNİVERSİTESİ GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI ŞARTLARI

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak,

2. Başvuru yapacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun (Ruhsal ve fiziksel) olmaması,

3. 5188 Sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve Valilik tarafından düzenlenen Özel Güvenlik Kimlik Kartına sahip olmak,

4. 24 saat vardiyalı çalışmaya müsait ve görevi yapmaya engel olacak herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak,

5. 18 - 35 yaş arasında olmak.

6. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

7. Askerlik ile ilişiği olmamak. (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak.),

8. En az Lise mezunu olmak.

EGE ÜNİVERSİTESİ TEMİZLİK PERSONELİ ALIMI ŞARTLARI

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin birinci fıkrasının (A) bendinin (1), (4), (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşımak,

2. Başvuru yapacak personelin görevini yapmasına engel sağlık sorununun (Ruhsal ve fiziksel) olmaması,

3. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak,

4. Askerlik ile ilişiği olmamak. (yapmış olmak, tecilli veya muaf olmak.),

5. En az İlkokul mezunu olmak.

EGE ÜNİVERSİTESİ PERSONEL ALIM İLANI İÇİN TIKLAYINIZ

My Memur Haber
Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler