Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik ödüllerine bin 47 başvuru geldi

12218
Daha Fazla Göster

Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri töreninde konuşan Milli Eğiti Bakanı Nabi Avcı, ödüller için başvuru yapan bütün okulları, öğrencileri ve öğretmenleri tebrik ederek başladı.  

Törende, bin 47 çalışmanın tamamı paylaşılamayacağı için, 88 çalışmanın bölgesel düzeyde, 15’inin de bakanlık düzeyinde tanıtıldığına değinen  Avcı, “Vaktimiz ve yerimiz müsait olsa bin 47 eserin tamamını kamuoyuyla paylaşmak isterdik” dedi.

Bakan Avcı, konuşmasının sonunda “Bakanlığımızın yerleştirmeye çalıştığı bir yenilik de ‘az laf, çok iş.’ Asıl kahramanları görelim” diyerek ödüle layık görülenlere hediyelerini takdim etti.  

“Öğretim Yöntem ve Teknikleri” kategorisinde “Xxxxx Ders” isimli proje ile İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü, “Tam Öğrenme Merkezleri Projesi” ile Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü, “Tarih Öğretiminde Yenilikçi Yöntemler” projesiyle Fethiye İmam Hatip Anadolu Lisesi’ne ödül verildi. 

“Sanatsal, Kültürel, Sportif ve Çevreci Faaliyetler” kategorisinde, “Değerlerinle Yaşa, Değerli Kal Eğitimi” projesiyle Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü, “Eğitim Müzesi” projesiyle Bergama 14 Eylül İlkokulu,  “Eğitim hareketi” isimli projeleriyle Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü ödüle layık görüldü. 

“Eğitim Öğretime Erişim ve Yönlendirme” kategorisinde, Ankara Eryaman Şehit Rıfat Çelik İlkokulu’na “Elim Sende” projesiyle, Yenimahalle Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ne “Okuldan Sektöre” projesiyle, Bakırköy Adalet Anaokulu’na “Cezaevinde Anaokulu” projesiyle ödül takdim edildi. 

“Serbest” kategoride ise Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü “ADABİS” projesiyle, Sincan Çokören Satılmış Yılmaz Ortaokulu “Kapı Sabitleme Kilit Sistemi” projesiyle, Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü de “Çok Dilli Çok Kültürlü Kafe” projesiyle ödüle layık görülen projeler arasında yer aldı. 

“Okul İdaresinin Geliştirilmesi” kategorisinde Antalya, Kütahya ve Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü ödül aldı.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Eğitim Ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Sahiplerini Buldu

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!