EGM, 2017/10 ve 2017/12. Dönem Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM 2017-12. Dönem kadrolu hizmetli alımı ile 2017-10. Dönem kadrolu avukat alımı sözlü veya uygulamalı sınav sonucu açıklandı. Atamaya esas başvuru belgeleri için tıklayınız.

42646
Daha Fazla Göster

Emniyet Genel Müdürlüğü 2017-10. dönem kadrolu avukat alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu ile 2017-12. dönem kadrolu hizmetli alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu açıklandı. Sonuçlara ayrıca aşağıdaki bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Her iki alım için de 8 Mayıs 2018 – 28 Mayıs 2018 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığı-Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / Ankara adresine istenilen belgelerle birlikte başvurulması gerekmektedir.

Hizmetli alımı için gerekli belgeler; Dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma örneği, Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi aslı isteniyor.

Evlik cüzdanının 1. , 2. ve 3. sayfalarının fotokopisi, Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı, Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı, Sağlık Kurulu raporu formu, Güvenlik Soruşturması formu isteniyor.

Avukat alımı için gerekli belgeler; Dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma örneği, Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi isteniyor.

Evlik cüzdanının 1. , 2. ve 3. sayfalarının fotokopisi, Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi, Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi isteniyor.

Sağlık Kurulu raporu formu, Güvenlik Soruşturması formu, En az 3 yıl süreli mesleki tecrübeye sahip olunduğuna dair belge ve Avukatlık, Ruhsatname örneği, Avukatın veya avukatlık ortaklığındaki avukatların, “uyarma” dışında cezası olmadığına dair barodan alınacak belge isteniyor. Avukat alımı sonuçları için TIKLAYINIZ. Hizmetli alımı sonuçları için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
EGM, 2017/10 ve 2017/12. Dönem Memur Alımı Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!