1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. EGM 2017/12 Kadrolu Personel Alımı Yedek Aday Atama Duyurusu
EGM 2017/12 Kadrolu Personel Alımı Yedek Aday Atama Duyurusu

EGM 2017/12 Kadrolu Personel Alımı Yedek Aday Atama Duyurusu

Emniyet Genel Müdürlüğü 2017/12. dönem kadrolu hizmetli alımı sözlü ve uygulamalı sınav sonucu yedek aday planlaması yapıldı. Atama sonucu yedek aday atama başvuru tarihleri için tıklayınız.

A+A-

Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada ilgili yönetmelik gereği 2. yedek adaya kadar planlama yapılmıştır denildi. Yedek aday ataması sonucu planlaması yapılan adayın 30 Mayıs 2018 - 15 Mayıs 2018 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığına istenilen belgelerle birlikte başvurması gerekmektedir.

İstenilen belgeler; dilekçe, vesikalık fotoğraf, diploma örneği, lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, nüfus cüzdanı ve fotokopisi, askerlik durum belgesi aslı, evlik cüzdanının 1. , 2. ve 3. sayfalarının fotokopisi,

Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı, kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı, sağlık kurulu raporu formu ve güvenlik Soruşturması formu istenmektedir. Duyuru metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler