1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. EGM 2018/6 Kadrolu 54 Hizmetli Alımı Yedek Aday Atama Duyurusu
EGM 2018/6 Kadrolu 54 Hizmetli Alımı Yedek Aday Atama Duyurusu

EGM 2018/6 Kadrolu 54 Hizmetli Alımı Yedek Aday Atama Duyurusu

2018 yılı 6. Dönem kadrolu 54 hizmetli alımı kapsamında sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu yedek aday planlaması yapıldı. Ataması yapılan adaylar ve başvurulara dair detaylar için tıklayınız.

A+A-

Emniyet Genel Müdürlüğü “EGM” 2018-6. Dönem Kadrolu Hizmetli Alımı Sözlü ve/veya Uygulamalı Sınav Sonucu Yedek Aday Planlaması yapıldı. 54 hizmetli memur alımı kapsamında ataması yapılanlara dair detaylar belli oldu. Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13. maddesi gereğince 2018-6. Dönem Kadrolu Hizmetli alımında yedek aday planlaması yapıldı.

Planlaması yapılan adayın 24 Mayıs 2019 tarihine kadar EGM Personel Dairesi Başkanlığı-Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğü – İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar Çankaya / Ankara adresine aşağıda istenilen belgelerle birlikte başvurması gerekmektedir.

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM Kadrolu Hizmetli Alımı Yedek Aday Planlaması İçin İstenilen Belgeler:

1. Dilekçe (form1),

2. 2 adet vesikalık fotoğraf,

3. Diploma örneği (Aslının ibraz edilmesi halinde kurumumuzca tasdik edilecektir. Aslı ibraz edilemez ise noter tasdikli olacaktır),

4. Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge,

5. Nüfus cüzdanı ve fotokopisi,

6. Askerlik durum belgesi aslı,

7. Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı,

8. Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı istenmektedir.

Kanuni bir mazereti olmaksızın süresinde başvurmayanlar veya istenilen belgeleri süresinde ibraz etmeyen adayların atanma hakları iptal olacaktır. Ayrıca yapılan açıklamada belgeleri tam ve eksiksiz olarak getirmeyenlerin atanma işlemlerine başlanmayacaktır denildi.

EMG atama duyurusu için tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler