EGM 2018/7 – 2018/8 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü EGM 2018 yılı 7. dönem ve 8. dönem personel alımı sözlü sınav sonuçları açıklandı. EGM memur alımı sonuçları ve memur atamasına esas belgeler için tıklayınız.

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM bünyesinde 2018-7. dönem sözleşmeli avukat alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu ile 2018-8. dönem sözleşmeli uçak pilotu alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu​ açıklandı. EGM personel alımı sonuçlarına aşağıdaki “PDF” bağlantılarından ulaşabilirsiniz.

2018-7. DÖNEM SÖZLEŞMELİ AVUKAT ALIMI SONUCU İSTENİLEN BELGELER

Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu Ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13 üncü maddesi gereğince 25 Nisan 2019 – 10 Mayıs 2019 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığı-Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğüne aşağıdaki istenilen belgelerle birlikte başvurmanız gerekmektedir.

Dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma örneği, Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi, Kamu kurumunda sözleşmeli avukat olarak çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi, En az 3 yıl süreli mesleki tecrübeye sahip olunduğuna dair belge ve Avukatlık, Ruhsatname, Avukatın veya avukatlık ortaklığındaki avukatların, “uyarma” dışında cezası olmadığına dair barodan alınacak belge istenmektedir.

2018-8. DÖNEM SÖZLEŞMELİ UÇAK PİLOTU ALIMI SONUCU İSTENİLEN BELGELER

Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu Ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13’üncü maddesi gereğince 24/04/2019  –  08/05/2019 tarihleri arasında EGM Personel Dairesi Başkanlığı Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğüne adayların istenilen belgelerle birlikte başvurmanız gerekmektedir.

Dilekçe, 2 adet vesikalık fotoğraf, Diploma örneği, Nüfus cüzdanı ve fotokopisi, Askerlik durum belgesi aslı, Kamu kurum ve kuruluşları dışında pilot olarak geçen hizmet süreleri için hizmet ve görev belgesi, Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi, Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi,  Sağlık Kurulu raporu belgesi ve fotokopisi, Pilotluk Lisans belgesi ve fotokopisi isteniyor.

Temel pilotaj sertifikaları (PPL, CPL, IR, Öğretmenlik, Bakım), Tip intibak belgeleri, Tek motor çift motor uçuş saatleri ve varsa 1. pilotluk belgeleri,  Her bir tipte uçuş toplamları ve son uçuş tarihlerini gösterir kurum imzalı şahsi uçuş kayıt çizelgeleri ve Havacılıkla ilgili kişisel tüm (sertifikalar, kurs belgeleri vs.) belgelerini, evraklarını teslim ederken adayın yanında bulundurması gerekmektedir.

EGM 2018/7 sonuçları ve duyuru için tıklayınız:

pdf.jpg

EGM 2018/8 sonuçları ve duyuru için tıklayınız:

pdf.jpg

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
EGM 2018/7 – 2018/8 Personel Alımı Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!