1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi İtiraz Sonuçları Açıklandı
EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi İtiraz Sonuçları Açıklandı

EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi İtiraz Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM Polis Akademisi Başkanlığı tarafından rütbe terfi yazılı sınavına dair maddi hata itiraz sonuçları da açıklandı.

A+A-

Emniyet Genel Müdürlüğü “EGMPolis Akademisi Başkanlığı “PA” 2019 yılı rütbe terfi yazılı sınav sonuçlarının ardından “2019 yılı rütbe terfi yazılı sınavına yönelik maddi hata itiraz sonuçlarını da” açıkladı.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı “EHS” Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak 2019 yılı Rütbe Terfi Yazılı Sınavı 6 Mart 2019 tarihinde yapıldığı açıklamasına yer verildi.

Polis Akademisi 2019 yılı rütbe terfi yazılı sınavına yönelik Yazılı Sınav Sonuçlarını 8 Mart 2019 tarihinde saat: 14.55 itibari ile Polis Akademisi Başkanlığı internet adresinden açıklanmıştı.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı “EHS” Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmeliğim 31. Maddesi gereği Rütbe Terfi yazılı sınav sonuçları için yapılacak maddi hata başvurularının, neticelerin ilanından itibaren en geç 24 saat içerisinde Polis Akademisi Başkanlığı Polis Amirleri Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Rütbe Terfi ve Sınav İşlemleri Şube Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir denildi.

Bu kapsamda yapılan yazılı sınav sonucuna maddi hata itiraz dilekçeleri veren personelin Sınav Değerlendirme Komisyonunca sonuçları yeniden değerlendirildiği belirtildi.

EGM 2019 yılı rütbe terfi maddi hata sınav sonuçları:

tiklayiniz.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler