1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı
EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Daire Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinde 2019 yılı amir ve müdürlerin katıldığı rütbe terfi sözlü sınav sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

A+A-

Polis Akademisi Daire Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinde 21 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan duyuru ile 2019 yılı amir ve müdürlerin bir üst mevkiye terfi edebilmek için katıldığı EGM 2019 rütbe terfi sözlü sınav sonuçlarının sonuçlandığı bildirildi.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınavı 11 – 17 Nisan 2019 tarihleri arasında yapıldı.

2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonuçları 20/04/2019 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır.
EGM’nin duyurusunda 2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonucu başarılı olan personelin Ek-1’deki talimat doğrultusunda Ek-2’deki Ders Programını takip edeceği belirtilmektedir.

Ayrıca EGM terfi sözlü sınav sonuçları ile ilgili bir itiraz maddi hata bulunduğu iddiasıyla neticelerin açıklanmasından itibaren en geç 24 saat içinde, doğrudan veya birimi kanalıyla Polis Akademisi Başkanlığına itirazda bulunulacak ve süresi içerisinde ulaşmayan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
Bu nedenle Maddi Hata Dilekçelerinin EBYS üzerinden PAEM Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.

Not: Sınava giren personel, sınav sonuçlarını E-Devlet şifresi ile giriş yaparak öğrenecektir.

SONUCUNUZU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler