EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı

Polis Akademisi Daire Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinde 2019 yılı amir ve müdürlerin katıldığı rütbe terfi sözlü sınav sonuçlarının açıklandığı bildirildi.

53396
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Polis Akademisi Daire Başkanlığının resmi internet sitesi üzerinde 21 Nisan 2019 tarihinde yayımlanan duyuru ile 2019 yılı amir ve müdürlerin bir üst mevkiye terfi edebilmek için katıldığı EGM 2019 rütbe terfi sözlü sınav sonuçlarının sonuçlandığı bildirildi.

Emniyet Hizmetleri Sınıfı Personeli Rütbe Terfileri ve Değerlendirme Kurullarının Çalışma Usul ve Esaslarına İlişkin Yönetmelik hükümlerine dayanılarak EGM 2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınavı 11 – 17 Nisan 2019 tarihleri arasında yapıldı.

2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonuçları 20/04/2019 tarihinde Polis Akademisi Başkanlığı www.pa.edu.tr internet adresinden açıklanmıştır.
EGM’nin duyurusunda 2019 Yılı Rütbe Terfi Sözlü Sınav Sonucu başarılı olan personelin Ek-1’deki talimat doğrultusunda Ek-2’deki Ders Programını takip edeceği belirtilmektedir.

Ayrıca EGM terfi sözlü sınav sonuçları ile ilgili bir itiraz maddi hata bulunduğu iddiasıyla neticelerin açıklanmasından itibaren en geç 24 saat içinde, doğrudan veya birimi kanalıyla Polis Akademisi Başkanlığına itirazda bulunulacak ve süresi içerisinde ulaşmayan itirazlar dikkate alınmayacaktır.
Bu nedenle Maddi Hata Dilekçelerinin EBYS üzerinden PAEM Müdürlüğüne gönderilmesi gerekmektedir.

Not: Sınava giren personel, sınav sonuçlarını E-Devlet şifresi ile giriş yaparak öğrenecektir.

SONUCUNUZU GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!