1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. EGM 54 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! 2018/6 Kadrolu Hizmetli Alımı
EGM 54 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! 2018/6 Kadrolu Hizmetli Alımı

EGM 54 Memur Alımı Sonuçları Açıklandı! 2018/6 Kadrolu Hizmetli Alımı

İçişleri Bakanlığı, Emniyet Genel Müdürlüğü “EGM” kadrolu personel (hizmetli) alım “2018 - 6. Dönem” sonuçları açıklandı. EGM 54 kadrolu hizmetli alımı sözlü ve uygulamalı sınav sonuçları ve atama belgeleri yayımlandı.

A+A-

​Emniyet Genel Müdürlüğü “EGM” 2018-6. dönem kadrolu 54 hizmetli alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu açıklandı. EGM memur alımı sonucu atama belgelerine dair detaylar My Memur olarak hazırladık. Aşağıda “www” bağlantısından EGM 54 memur alımı sonuçlarına ulaşabilirsiniz.

Emniyet Teşkilatında Emniyet Hizmetleri Sınıfı Dışında Görevli Kadrolu Ve Sözleşmeli Personel Yönetmeliğinin 13. maddesi gereğince 26 Nisan 2019 tarihine kadar EGM Personel Dairesi Başkanlığı Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğüne istenilen belgelerle birlikte başvurulması gerekmektedir.

EGM MEMUR ALIMI SONUCU İSTENEN ATAMA BELGELERİ

Dilekçe,

2 adet vesikalık fotoğraf,

Diploma örneği,

Lisede yabancı dil hazırlık okuyanlar için okuduğuna dair imzalı ve mühürlü belge,

Nüfus cüzdanı ve fotokopisi,

Askerlik durum belgesi aslı,

Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı,

Kamu kurumunda çalışanlar veya daha önce memuriyeti bulunanlar için hizmet ve görev belgesi aslı ,

Kanuni bir mazereti olmaksızın süresinde başvurmayanlar veya istenilen belgeleri süresinde ibraz etmeyen adayların atanma hakları iptal olacaktır.

Not: Belgeleri tam ve eksiksiz olarak getirmeyenlerin atanma işlemlerine başlanmayacaktır.

KESİN BAŞARI LİSTESİ

Kesin başarı listesi, sözlü ve/veya uygulamalı sınavdan sonra belirlenecek olup, adayların merkezi sınav (2018 yılı KPSS-P94) ile sözlü ve/veya uygulamalı sınavda aldıkları puanların aritmetik ortalamasına göre en yüksek puandan başlanarak sıralanacaktır.

Puanları eşit olan adaylardan, merkezi sınavda aldığı puan yüksek olan, bunun da eşitliği halinde yaşı büyük olan aday üst sırada yer alacaktır.

Hesaplanan sıralamaya göre atanmaya hak kazanan adaylar belirlenecektir. Ayrıca asil aday sayısı kadar yedek aday da belirlenebilir.

SONUÇLARA İTİRAZ

Adaylar, sonuçlara ilan tarihinden itibaren yedi gün içinde Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına dilekçe ile başvurmak suretiyle itiraz edebilirler. Bu itirazlar sınavı yapan birim tarafından en fazla on gün içinde sadece maddi hata bakımından incelenir ve sonuç adaya yazılı olarak bildirilecektir.

SINAVI KAZANANLARIN ATANMASI

Sınavı kazananların yerleştirilmeleri, kesin başarı listesindeki sıraya göre yapılacaktır.

Yerleştirilmeleri yapılan adaylardan istenilen sağlık kurulu raporu ile güvenlik soruşturması ve arşiv araştırmalarının olumlu neticelenmesini müteakip yerleştirildikleri yerlere atamaları yapılacaktır.

Atama şartlarını taşımayanlar ile atama şartlarını taşımadıkları sonradan tespit edilenlerin atamaları iptal edilecektir.

Ataması yapılanlardan, vazgeçenler ile geçerli bir mazereti olmaksızın kanuni süresi içerisinde görevine başlamayanların atamaları iptal edilecektir.

EGM personel alımı duyurusu için tıklayınız:

pdf.jpg

2018-6. dönem kadrolu hizmetli alımı sözlü ve/veya uygulamalı sınav sonucu için tıklayınız:

www.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler