1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. EGM Engelli Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! EKPSS 2019/1
EGM Engelli Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! EKPSS 2019/1

EGM Engelli Memur Atama Duyurusu Yayımlandı! EKPSS 2019/1

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından 2019/1 EKPSS engelli memur alımı sonucu atama belgeleri yayımlandı. Memur atamasına esas belgeler ve tüm detaylar My Memur haberden ulaşabilirsiniz.

A+A-

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü “EGM” tarafından “2019-1 EKPSS” ile engelli memur yerleştirme sonuçlarına göre Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolarına yerleştirilmesi yapılan adaylardan istenilen belgeler yayımlandı. EGM memur atama detayları ve tüm atama işlemlerini “My Memur” olarak bu haberimizde sizler için hazırladık.

EGM ENGELLİ MEMUR ATAMA DUYURUSU

2019-1 EKPSS ile engelli memur yerleştirme sonuçlarına göre Emniyet Genel Müdürlüğü “EGM” kadrolarına yerleştirilmesi yapılan adaylardan istenilen belgelere aşağıdaki bağlantıdan direkt erişim sağlayabilirsiniz.

EGM’den yapılan açıklamada ÖSYM tarafından 2019-1 EKPSS yerleştirmesi sonucu Kurumumuza yerleştirilen adaylarca aşağıda belirtilen belgeler 14 Ocak 2020 tarihinden 24 Ocak 2020 tarihi mesai bitimine (saat: 18.00) kadar; aşağıdaki adrese şahsen veya 1. derece akrabası tarafından teslim edilmesi gerekmektedir denildi.

Devlet Mahallesi İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar/ANKARA adresinde bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı A Blok Kat:3 teslim etmeleri gerekiyor.

MEMUR ATAMASINA ESAS BELGELER

EKPSS sonuç belgesine ilişkin internet çıktısı,

ÖSYM’ce yerleştirildiğine dair internet çıktısı,

Diplomanın aslı ya da noter tasdikli örneği (2019 EKPSS Kılavuzuna göre noter tasdikli örneği ya da aslının getirilmesi gerekmektedir.)

Ortaokul veya lisede hazırlık okuyanların, bu durumlarını gösterir belge,

Kadro için özel şart olarak evrak istenmişse; (Avukatlar için Avukatlık Ruhsatnamesi) bir örneği,

Nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi (T.C. Kimlik Numaralı),

Askerlikle ilgili durum belirtir belge aslı,( Askerlik Şubesinden Alınacak)

 “Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik” hükümlerine göre alınmış veya bu Yönetmelikçe geçerliliği kabul edilen en az yüzde 40 veya üzerinde çalışabilir engelli olduğunu gösterir sağlık raporu aslı veya noter tasdikli sureti (fotokopi kabul edilmeyecektir),

Herhangi Bir Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlar için, görev yaptığı kurumdan alacağı onaylı hizmet belgesi,

Son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık (4 adet) fotoğraf,

Eşi kamu kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı,

Atanma talep dilekçesi (form 2),

Kanuni bir mazereti olmaksızın 14 Ocak 2020 tarihinden 24 Ocak 2020 tarihi mesai bitimine (saat: 18.00) kadar; istenilen belgeleri süresinde ibraz etmeyen adayların atanma hakları iptal olacaktır.

Atama duyurusu için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler