EGM Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sayfasından yayımlanan duyuruda 2017-5. Dönem ve 2017-6. Dönem sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi.

33023
Daha Fazla Göster

Emniyet Genel Müdürlüğü EGM sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçları açıklandı. Emniyet Genel Müdürlüğünün internet sayfasından yayımlanan duyuruda 2017-5. Dönem ve 2017-6. Dönem sözleşmeli personel alımı başvuru sonuçlarının açıklandığı belirtildi. EGM tarafından 2017-5. Dönem kapsamında Sözleşmeli Pilot (Uçak) ve 2017-6. Dönem kapsamında Sözleşmeli Pilot (Helikopter) alımı yapılacağı ilan edilmişti.

EGM 2017-6. Dönem Personel Alımı çerçevesinde Sözleşmeli Pilot (Helikopter) unvanı ve 2017-5. Dönem Personel Alımı çerçevesinde Sözleşmeli Pilot (Uçak) unvanı için başvuruda bulunan adayların tamamı sözlü ve/veya uygulamalı sınava katılmaya hak kazandı.

Uçak pilotu alımına başvuru yapan adaylar 10 Ağustos 2017 tarihinde Öğle saat 09:45 de, helikopter pilotu alımına başvuru yapanların ise aynı tarihte saat 13:45’de EGM Personel Dairesi Başkanlığı İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar /Ankara adresinde hazır bulunmaları gerekiyor.

Adayların sınava gelirken yanlarında Başvuruda Verilen Fotoğraflı ve İmzalı İş Başvuru Formu, Fotoğraflı TC Numaralı Kimlik Belgesi ve fotokopisi, Pilotluk Lisans Belgesi ve fotokopisi, Sözleşmeli Pilot Nitelikleri Formu, Sağlık Kurulu Raporu Belgesi ve fotokopisi, Temel plotaj sertifikalarını getirmeleri gerekiyor.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
EGM Sözleşmeli Personel Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!