Emeklilere Sağlık Taraması

Çukurova Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü'nün, özel bir hastane ile hazırladığı "Çukurova'da Sağlık Günleri" projesi devam ediyor.

35926
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Çukurova Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü’nün, özel bir hastane ile hazırladığı “Çukurova’da Sağlık Günleri” projesi devam ediyor. Proje kapsamında Çukurova’da bulunan tüm Emekli Dinlenme Evleri’nde sağlık taraması yapıldı.

Çukurova Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü tarafından Emekli Dinlenme Evlerine gelen vatandaşlara yönelik başlatılan tansiyon, şeker ve vücut analizi ölçümlerinden 400 emekli yararlandı. Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin’in de katıldığı sağlık taramalarında son olarak Beyaz Evler Mahallesi Emekli Dinlenme Evi’nde 95 emekliye sağlık taraması yapıldığı belirtildi.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, emeklilerin sağlıklı kalmaları yönünde hizmet vermenin kendileri açısından önemli olduğunu ifade ederek, “Çukurova Sağlık Günleri kapsamında kreşlerimizde ve Emekli Dinlenme Evlerinde sağlık taramaları tamamlandı. Tüm kreşlerimizde ve Emekli Dinlenme Evlerinde sağlık taraması yapıldı. Yapılan sağlık taramasında, sonuçları normal olmayan emeklilerimiz sağlık kuruluşlarına yönlendirilirken, normal olanlara da sağlıklı yaşam konusunda uyarılarda bulunuldu. İlçedeki tüm Emekli Dinlenme Evlerinde bulunan emeklilerin daha sağlıklı günler geçirmelerine aracı olmaktan mutluyuz. Emeklilerimizin her an yanlarındayız” dedi. Başkan Çetin, sağlık ekiplerinin çalışmaları neticesinde tahlil ve kontrollerde, rahatsızlığı tespit edilen emeklilere acil şifalar diledi.

Emekliler, sağlık taraması uygulamasından da büyük memnuniyet duyduklarını ifade etti.

Çukurova Belediyesi’nin sağlık taramaları 7 Kasım itibariyle köylerde devam edecek.

Emeklilere Sağlık Taraması

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!