1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Emniyet Genel Müdürlüğü Memur Atama Duyurusu! 2828 Sayılı Kanun
Emniyet Genel Müdürlüğü Memur Atama Duyurusu! 2828 Sayılı Kanun

Emniyet Genel Müdürlüğü Memur Atama Duyurusu! 2828 Sayılı Kanun

İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü EGM tarafından 2828 sayılı kanun kapsamında memur atama duyurusu yayımlandı. EGM memur atama işlemleri ve tüm detaylar My Memur haberde.

A+A-

14 Ocak 2020 tarihi itibarıyla İçişleri Bakanlığı Emniyet Genel Müdürlüğü “EGM” tarafından 2019 / 1. Dönem 2828 Sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu Kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü Kadrolarına Yerleştirmesi Yapılan Adaylardan İstenilen Belgeler yayımlandı. EGM’ye 2828 sayılı kanunla memur atama belgeleri ve tüm detayları “My Memur” olarak bu haberimizde sizler için hazırladık.

EGM MEMUR ATAMA DETAYLARI

2019/1. dönem 2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında Emniyet Genel Müdürlüğü kadrolarına yerleştirmesi yapılan adaylardan istenilen belgelere ve duyuruya aşağıdaki bağlantıdan ayrıca ulaşabilirsiniz.

2828 sayılı Sosyal Hizmetler Kanunu kapsamında Devlet Personel Başkanlığınca Emniyet Genel Müdürlüğüne yerleştirilen adaylarca, aşağıda belirtilen atamaya esas istenilen belgelerin 24 Ocak 2020 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki adrese şahsen teslim edilmesi gerekmektedir açıklaması yapıldı.

EGM MEMUR ATAMA BELGE TESLİM YERİ

Devlet Mahallesi İnönü Bulvarı No:2 Bakanlıklar / ANKARA adresinde bulunan Emniyet Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığı A Blok Kat:3 - Sivil Personel Atama Şube Müdürlüğüne teslim edilmesi gerekiyor.

MEMUR ATAMASINA ESAS BELGELER

Dilekçe (form 2),

Son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık (4 adet) fotoğraf,

Diploma (aslı ya da noter tasdikli örneği),

Kimlik Belgesi,

Askerlik Şubesinden alınacak, Askerlik ile ilişiği olmadığına dair belge (terhis, tecilli veya muaf olduğuna dair),

Eşi Kamu Kurumunda çalışanların eş görev belgesi aslı,

Ortaokul veya lisede hazırlık okuyanların, bu durumu gösterir belge,

Herhangi bir Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışanlar için, görev yaptığı kurumdan alacağı onaylı hizmet belgesi istenmektedir.

Not: Belgeleri tam ve eksiksiz olarak getirmeyenlerin atama işlemlerine başlanmayacaktır.

Gerçeğe aykırı belge veya beyanda bulunduğu tespit edilenlerin atamaları yapılamaz, atamaları yapılmış ise iptal edilir, bu kişiler hakkında Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanır.

Atama duyurusu için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
1 Yorum
İlgili Haberler