Emniyet ve TSK’dan 81 ile Acil Çağrı Mesajı

Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türk Silahlı Kuvvetlerinden 81 ildeki Polis ve Askerlere Acil çağrı mesajı gönderildi. Detaylar Haberimizde.

23195
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

15 Temmuz Akşam saatlerinde gerçekleştirilen darbe teşebbüsünden sonra 3000 kişi çoğu asker ve polis gözaltına alındı. Darbe teşebbüsünün ardından 161 şehit ve bin 440 kişi yaralanmıştı. Emniyet Genel Müdürlüğü ve Türk Silahlı Kuvvetlerinin 81 ildeki müdürlük ve askeri birimlere acil kodlu mesajlar gönderildi.  

Emniyet Genel Müdürlüğünün 81 il emniyet müdürlüğüne gönderdiği mesajlarda toplu mesajda Tüm personelin izinlerinin kaldırıldığı ve sağlık durumu hariç her personelinin görevine devam etmesi gerektiği belirtildi. Yapılan Açıklamada ‘’Sağlık izninde bulunanlar hariç Tüm personelin izinleri kaldırılmıştır. Tüm polis mensuplarının en yakın il müdürlüklerinde görevlerine başlamaları gerekmektedir’’ açıklaması yapıldı.

Darbe teşebbüsünün durdurulmasının ardından Türk Silahlı Kuvvetlerinden gönderilen mesajlarda ise zorunluluk hali hariç tüm personelin görev yerlerine gitmeleri emredildi. Saat 17de yapılan açıklamada ise darbe teşebbüsünün tamamen etkisiz hale getirildiği bildirilmişti.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!