En Az İlkokul Mezunu-Avanos Belediyesi Kamu İşçisi Alıyor Mayıs 2019

Avanos Belediyesi tarafından yayımlanan ilana göre Avanos Belediyesi 10 kişi kamu işçisi alımı gerçekleştirecek..İşte kamu personel  alımına dair detaylar..

54314
Abone Ol
Daha Fazla
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İŞKUR tarafından 29 Mayıs 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Avanos Belediyesi 10 (on) kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor. Yapılacak olan kamu işçisi alımında kadro ise beden işçisi pozisyonunda olacak.

İlkokul Mezunu adaylar alınacak.

Avanos Belediyesi Kamu İşçisi alımında adayların mezuniyet durumunun en az ilkokul en fazla ortaöğretim –lise- olması yeterli olacak.

Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminden yapılan sorgulamada Nüfus Müdürlüğünde işlemin yapıldığı tescil tarihi esas alınacak. İkametini talebinin karşılanacağı yer içerisinde değiştiren adayların Nüfus Müdürlüklerinden alacakları Adres Bilgileri Raporunu başvuru süresi içerisinde Kurum ünitesine ibraz etmeleri halinde ilgili işgücü talebine başvurusu yapılır.

Başvurular Başladı

Kamu işçisi alımı için adaylar 3 Haziran 2019 tarihine kadar başvuru yapabilecekler. Adaylar 00004859324 ilan numarası ile İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından İŞKUR internet adresi üzerinden başvuru yapabilecekler. İŞKUR başvuru sonrası eksik ya da yanlış evrak teslim nedenlerin başvuruları kabul edilmeyecek. Başvuru sonrası adaylar kura ile belirlenecek.

Adaylar Kura İle Belirlenecek.

Avanos Belediyesi kamu işçisi alımı kura 11 Haziran 2019 tarihinde saat: 10.00’da Avanos Belediyesi Hizmet Binasında noter huzurunda Kura çekilişi yapılacak.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!