1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. En Az Lise Mezunu 71 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü! KPSS Taban Puan Yok
En Az Lise Mezunu 71 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü! KPSS Taban Puan Yok

En Az Lise Mezunu 71 Kamu Personeli Alımı Başvuru Son Günü! KPSS Taban Puan Yok

2019 yılı memur personel alımları kapsamında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi 71 kamu personeli alacak. Lise, Önlisans ve Lisans mezunu kamu personeli 71 sözleşmeli memur alımı başvuru detayları ve şartlarını sorgulayan adaylar için hazırladığımız haberimiz.

A+A-

2019 yılı üniversite personel alımları kapsamında Sivas Cumhuriyet Üniversitesi’ne 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4. Maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS (B) grubu puan sırası esas alınmak üzere “SÖZLEŞMELİ 71 PERSONEL ALIMI” yapılacak.

En Az lise mezunlarının başvuru yapabileceği kamu personeli alımları için tüm detayları ve kontenjan dağılımını My Memur olarak hazırladık.

50 Hemşire alımı için Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik Bölümü Lisans mezunu olmak,

20 Hemşire alımı için Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olmak, Belgelendirmek kaydıyla yataklı tedavi hizmeti sunan hastanelerde 1 (bir) yıl hemşire olarak çalışmış olmak ve aynı süre kadar sigorta primi yatırılmış olmak,

1 Ebe alımı için Ebelik Bölümü Lisans mezunu olmak. - Belgelendirmek kaydıyla yataklı tedavi hizmeti sunan hastanelerde en az 1 (bir) yıl ebe olarak çalışmış olmak ve aynı süre kadar sigorta primi yatırılmış olmak gerekiyor.

LİSE-MYO-LİSANS MEZUNU PERSONEL ALIMI GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

2018 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3, Lise mezunlarında KPSSP94 puanları esas alınacaktır.

Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak gerekiyor.

Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak gerekiyor.

Başvuru bitim tarihi itibariyle 35 yaşından gün almamış olmak gerekiyor.

Başvuracak adayların durumunun; 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesinin “Bu şekilde istihdam edilenler, hizmet sözleşmesi esaslarına aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.’’ hükmüne uygun olması gerekiyor.

Memur Alımı başvuru ilan için aşağıdaki resimde yer alan “PDF” bağlantısını tıklayınız:

pdf.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler