1. HABERLER

  2. SINAV HABERLERİ

  3. Enerji Bakanlığı Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! 10 Sözleşmeli Bİlişim Personeli Alımı
Enerji Bakanlığı Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! 10 Sözleşmeli Bİlişim Personeli Alımı

Enerji Bakanlığı Memur Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! 10 Sözleşmeli Bİlişim Personeli Alımı

Sözleşmeli bilişim personeli alımı kapsamında Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sınav duyurusu yayımlandı. Bilişim personeli sınavına katılacakların listesi ile reddedilenlerin listesi yayımlandı.

A+A-

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı tarafından sözleşmeli bilişim personeli sınavına girmeye hak kazanan adayların listesi açıklandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı’nda tam zamanlı olarak istihdam edilmek üzere Sözleşmeli Bilişim Personeli sınavına girmeye hak kazanan adayların listesine ve başvurusu reddedilenlerin listesine aşağıda bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sözleşmeli memur alımı için sınav sözlü olarak yapılacaktır. Sözlü sınav sonucunda 100 tam puan üzerinden 70 ve üzeri puan alan adaylar arasından puan sırasına göre, ilan edilen pozisyon sayısı kadar aday asil olarak, asil aday sayısı kadar aday da yedek olarak ilan edilecektir.

Başvuru sonuçlarına itiraz edilmesi! Sınava katılmaya hak kazanan adayların listesine 13 Nisan 2018 tarihi saat 17.00’a kadar Adres Bilgileri bölümünde belirtilen adrese, elden iletilmek suretiyle, yazılı olarak itiraz edilebilir.

Süresinde yapılmayan itirazlar dikkate alınmayacaktır. İtirazlar, itiraz süresinin bitiminden itibaren 17 Nisan 2018 tarihine kadar değerlendirilerek sonuçlandırılır ve ilgililere yazılı olarak bildirim yapılacaktır. Söz konusu itiraz neticesinde ilan edilen listelerde bir değişiklik olması durumunda güncel listeler en geç 18 Nisan 2018 tarihi saat 17.00’a kadar Bakanlık internet sitesi adresinde yeniden ilan edilecektir.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli giriş sınavı ilanı için TIKLAYINIZ. Sınava girmeye hak kazanan aday listesi için TIKLAYINIZ. Eksik belge nedeniyle başvurusu kabul edilmeyen adaylar listesi için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler