1. HABERLER

  2. BİLGİ DEPOSU

  3. SINAVLAR

  4. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Memur Atama Duyurusu
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Memur Atama Duyurusu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Memur Atama Duyurusu

Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcılığı Giriş Sınav Sonucuna İlişkin Duyuru Bakanlık tarafından yayımlandı. Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcılığı kadrolarına atanabilmek için gerekli belgelere dair detaylar My Memur haberde.

A+A-

Enerji ve Tabii Kaynaklar Uzman Yardımcılığı Giriş Sınav Sonuç Listesi Bakanlık tarafından yayımlandı. Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanlığına ataması yapılan adaylar için memur atamasına esas belgeleri My Memur olarak bu haberimizde hazırladık. Aşağıdaki bağlantıdan memur atama sonucunuza direkt ulaşabilirsiniz.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada sınavı kazanan adayların atamalarının yapılabilmesi için 23/09/2019 Pazartesi günü mesai saati bitimine kadar aşağıda belirtilen belgeler ile birlikte Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

MEMUR ATAMASINA ESAS İSTENİLEN BELGELER

Dilekçe,

8 Adet Renkli Vesikalık Fotoğraf,

Nüfus Cüzdanı Aslı,

Askerlik Durum Belgesi,

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53 üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmadığına dair Sağlık Raporu,

Mal Bildirim Formu,

Varsa Ortaokul ve Dengi, Lise ve dengi okullarda, Normal Öğrenim süresinden fazla (Hazırlık) öğrenim görenlerin buna ilişkin belge aslı,

Varsa Lisans Üstü Öğrenim görenlerin buna ilişkin belge aslı,

Adli Sicil Belgesi,

Varsa Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavı (YDS) Sonuç Belgesi,

Halen herhangi bir Kamu Kurum ve Kuruluşunda Çalışanlar için çalıştığı kurumu belirten yazılı beyanı ve onaylı hizmet belgesi istenmektedir.

Duyuru ve sonuçlar için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler