Enerjisa çok sayıda personel alım başvuruları başladı

Enerjisa Elektrik Enerjisi Perakende Satış A.Ş. 29 farklı açık pozisyon için lise mezunu, önlisans mezunu ve lisans mezunu alımı yapılacağını duyurdu. Bugün yayınlanan ilanlar ve Ağustos ayı devam eden tüm ilanlar Detaylar haberimizde.

23472
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Enerjisa Elektrik Enerjisi Perakende Satış A.Ş. tarafından lise mezunu, önlisans mezunu, lisans mezunu ve daha yüksek derecelerde açık pozisyonlar için birçok ilan yayınlandı. Lise mezunu için Müşteri Hizmetleri Destek Elemanı alımı yapılacak, Önlisans alımı için Saha Satış Temsilcisi alımı yapılacak. Ayrıca en az lisans mezunu ve daha yüksek derece mezuniyet alımları bugün yayınlananlarla birlikte 29’a ulaştı.

Çağrı Merkezi Takım Yöneticisi, Yatırım Planlama Uzmanı, Filo Takım Yöneticisi, Elektrik Mühendisi, Satınalma Uzmanı, Proje Teknikeri, Filo Memuru, Operasyon Takip ve Raporlama Uzmanı, İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı, Ağustos ayı içerisinde yayınlanmış olan ilanlara aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Proje Teknikeri en çok tercih edilecek bölüm olması bekleniyor. Meslek Yüksekokullarının 2 yıllık Elektrik bölümü mezunu olanlar, 1 yıllık iş tecrübesi olanlar, 35 yaşını tamamlamamış olanlar ve Autocad programını bilenler bu ilana başvurabileceklerdir. Bütün ilanlara ulaşmak için TIKLAYINIZ.

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

1 Yorum

  1. 5 sene önce

    enerjisa iş başvuru linki neden açılmıyo
    Editör:sistem yavaş sanırım tekrardan klavyeden F5 tuşlayınız.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!