1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI - İŞ İLANI - KARİYER

  3. Erciyes Üniversitesi 113 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak
Erciyes Üniversitesi 113 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Erciyes Üniversitesi 113 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacak

Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastaneleri istihdam edilerek ücretleri özel bütçeden karşılamak üzere 102 Hemşire, 8 Sağlık Teknikeri, 1 Eczacı, 1 Diyetisyen, 1 Fizyoterapist olmak üzere toplam 113 sözleşmeli personel alacak.

A+A-

Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde (Tıp Fakültesi Hastaneleri) istihdam edilerek ücretleri özel bütçeden karşılamak üzere; 1 Eczacı, 1 Diyetisyen, 1  Fizyoterapist, 102 Hemşire ve 8 Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 113 sözleşmeli personel alınacak olup, 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınacaktır.

Başvuracak adaylarda yukarıda belirtilen özel şartlar ile 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen aşağıdaki genel şartlar aranır. Ayrıca tüm şartlar şu şekildedir:

Türk Vatandaşı olmak, Bu Kanunun 40’ncı maddesindeki yaş şartlarını taşımak, Bu Kanunun 41 nci maddesindeki öğrenim şartlarını taşımak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adayların askerlik hizmetini yapmış olmak veya muaf olmak veya tecilli olmak. 53 üncü madde hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Cezai hükümler için ilan metnini inceleyiniz.

Güvenlik soruşturması veya arşiv araştırması yapılmış olmak. (Asil ve yedek olarak Üniversite kadrolarına yerleştirilen adaylara yapılacaktır). Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan, emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

2016 KPSS (B) grubu sınavlardan Lisans mezunları için KPSSP3,Önlisans mezunları için KPSSP93 puanı esas alınacaktır.(Eczacılık pozisyonu hariç). 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mani hali olmamak.

7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma planları dâhilinde gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya mani hali bulunmamak.

5917 sayılı Kanunun 47. maddesinin 5. fıkrası a (2) bendi gereğince 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4/B maddesi gereğince, sözleşmeli olarak istihdam edilenler hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmelerinin feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren 1 (bir) yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler.

Eczacı pozisyonuna yapılan başvurularda KPSS şartı aranmamaktadır. Asil aday mülakat sonucu belirlenecektir. İlan metni için TIKLAYINIZ.

1-024.jpg2-018.jpg3-010.jpg

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.