1. HABERLER

  2. SÖZLEŞMELİ PERSONEL

  3. Erciyes Üniversitesi 86 Sözleşmeli Memur Personel Alımı Başladı
Erciyes Üniversitesi 86 Sözleşmeli Memur Personel Alımı Başladı

Erciyes Üniversitesi 86 Sözleşmeli Memur Personel Alımı Başladı

Erciyes Üniversitesi sağlık personeli alımı, hemşire alımı, doktor alımı, diyetisyen alımı, fizyoterapist alımı yapılacak.

A+A-

Erciyes Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavı (B) grubu puan sırası esas alınmak suretiyle giderleri özel bütçeden karşılamak üzere; 3 Fizyoterapist, 1 Diyetiyen, 65 Hemşire. 12 Sağlık Teknikeri ve giderleri Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürlüğü Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 1 Tabip, giderleri Diş Hekimliği Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 4 Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 86 sözleşmeli personel alınacaktır.

Başvuracak adayların 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen genel şartların yanında askerlikle ilişiğinin olmaması, 2016 KPSS puanına sahip olması gerekmektedir. Ayrıca 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve bağlı mevzuatta tanımlanmış olan çok tehlikeli işyerinde çalışmaya mani hali olmaması ve 7/24 Kesintisiz hizmet sunumu gereği nöbet usulü planlanan çalışma planları dâhilinde gece nöbeti ve gece vardiyasında çalışmaya mani hali bulunmaması gerekmektedir.

Başvurular 25 Temmuz – 8 Ağustos 2018 tarihleri arasında Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığından temin edecekleri başvuru formu ve istenilen belgeler ile şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlan metni ve detaylar için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler