1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Erciyes Üniversitesi Avukat Kadrosuna Bir Memur Alımı Yapıyor
Erciyes Üniversitesi Avukat Kadrosuna Bir Memur Alımı Yapıyor

Erciyes Üniversitesi Avukat Kadrosuna Bir Memur Alımı Yapıyor

Erciyes Üniversitesi Kamu Personeli Avukat alımı ilanı Devlet Personel Başkanlığında yayımlanarak başvuru tarihleri belli oldu. Avukat alımı şartları ve detayları için tıklayınız.

A+A-

Erciyes Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde istihdam edilmek üzere Yükseköğretim Üst Kuruluşları İle Yükseköğretim Kurumları Hukuk Müşavirliği ve Avukatlık Giriş Sınavı ve Atama Yönetmeliği hükümlerine göre münhal bulunan bir adet avukat kadrosuna sınavla atama yapılacaktır.

Personel alımı genel şartları; 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen genel şartları taşımak,

Memur alımı KPSS şartı; 2016 yılında yapılan (Son Başvuru Tarihi İtibariyle Süresi Dolmamış) Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS)P3 puan türünden en az 70 (yetmiş) puan almış olmak,,

Kamu personeli alımı mezuniyet şartı; Hukuk Fakültesi mezunu olmak ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak, Avukat kadrosu için başvuru tarihinin son günü itibariyle avukatlık ruhsatnamesine sahip olmak gerekiyor.

Personel alımı başvuru belgeleri; başvuru Formu, Diploma veya mezuniyet belgesinin onaylı örneği, Üç adet vesikalık fotoğraf, 2016 KPSS (B) sonuç belgesinin barkotlu bilgisayar çıktısı, Özgeçmiş, Avukatlık ruhsatnamesinin onaylı örneği isteniyor. Üniversite personel alımı ilan metni için TIKLAYINIZ.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler