1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. İŞKUR İŞ İLANLARI

  4. Erciyes Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli ALacak! KPSS Şartı Yok
Erciyes Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli ALacak! KPSS Şartı Yok

Erciyes Üniversitesi Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli ALacak! KPSS Şartı Yok

Erciyes Üniversitesi yayınladığı kamu personeli alımı ilanı kapsamında 10 ilköğretim mezunu temizlik görevlisi, 8 lise mezunu güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu

A+A-

Erciyes Üniversitesi en az ilköğretim mezunu toplam 18 personel alımı gerçekleştirecek. Erciyes Üniversitesi yayınladığı kamu personeli alımı ilanı kapsamında 10 ilköğretim mezunu temizlik görevlisi, 8 lise mezunu güvenlik görevlisi alımı gerçekleştireceğini duyurdu.

GÜVENLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Erciyes Üniversitesi Güvenlik görevlisi alımı kapsamında toplam 8 personel alacak. 7 Kişi erkek güvenlik görevlisi alımı, 1 kişi kadın güvenlik görevlisi alımı şeklinde gerçekleşecek. Başvuru gerçekleştirecek olana dayların en az lise ve dengi okul mezunu olması gerekiyor. KPSS şartı aranmıyor. Yaş şartı olarak ise adayların en az 18 yaşında en fazla 30 yaşında olması gerekiyor.  Yine başvuru yapacak olan adayların,  5188 Sayılı Kanun Gereği Özel Güvenlik Temel Eğitimini Başarı İle Tamamlamış Olması (Temel Eğitim Sonrası Çalışma Süresi Dolanlar İçin Yenileme Eğitiminin Yapılmış Olup, Kimlik Kartı Süresinin Dolmasına  En Az (1) Bir Yıl Kalmış Olması) ve Valiliklerce Verilen Özel Güvenlik Görevlisi Kimlik Kartına Sahip Olması gerekiyor.

TEMİZLİK GÖREVLİSİ ALIMI

Başvuru yapacak olan adaylar için KPSS şartı aranmıyor. İlkokul mezunu adaylar temizlik personeli alımı için başvuru yapabilecekler. 2 kadın personel alımı, 8 Terorle Mücadelede Yaralanan TMY alımı olmak üzere toplam 10 personel alımı yapılacak.

BAŞVURU YERİ VE TARİHİ

Başvurular İŞKUR  internet sitesi üzerinden İŞKUR İŞ İLANLARI aracılığı ile yapılabilineceği gibi, Kayseri İŞKUR Şubelerinden şahsende başvuru yapılabilinecek. Adayların başvurularıını 17 Ocak 2020 tarihine kadar tamamlaması gerekiyor. Alımda İkamet Şartı aranmaktadır.

 

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler