Erciyes Üniversitesi KPSS Baraj Şartsız 46 Memur Personel Alımı Başladı

Erciyes Üniversitesi Hastanesinde görevlendirilmek üzere 46 sağlık personeli alımı yapılacak.

featured

Erciyes Üniversitesi tarafından yapılan duyuru ile Üniversitenin Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde istihdam edilmek üzere giderleri özel bütçeden karşılamak üzere; 40 Hemşire, 3 Sağlık Teknikeri, Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesinde istihdam edilmek üzere giderleri Diş Hekimliği Döner Sermaye gelirlerinden karşılanmak üzere 2 Hemşire ve 1 Sağlık Teknikeri olmak üzere toplam 46 sözleşmeli personel alınacaktır.

Hemşireler için Yükseköğretim Kurumlarının hemşirelik bölümünden veya hemşireliğe denk kabul edilen sağlık memurluğu lisans programlarından mezun olma şartı aranmaktadır. Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezine alınacak sağlık teknikerleri için Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının Önlisans Radyoterapi Bölümünden Mezun Olma şartı vardır. Diş Hekimliği Fakültesi Hastanesinde görevlendirilecek personeller için ise Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokullarının (Önlisans) Anestezi Teknikerliği Programından Mezun Olma şartı istenmektedir.

Başvurular başvuru formu, Öğrenim Belgesi, 2018 KPSS sonuç belgesi, nüfus cüzdanı, Erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve 1 fotoğrafla birlikte Erciyes Üniversitesi Personel Daire Başkanlığına 22 Nisan – 5 Mayıs 2019 tarihleri arasından bizzat başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. İlan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erciyes Üniversitesi KPSS Baraj Şartsız 46 Memur Personel Alımı Başladı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!