Erdek Belediyesi Sözleşmeli 2 Memur Alımı Yapacak

Erdek Belediye Başkanlığı tam zamanlı sözleşmeli personel alım İLANI DPB’de yayımlandı. Hemşire ve fizyoterapist alımı kapsamında sözleşmeli 2 memur alımı yapılacak. Memur alımı başvuru şartları için tıklayınız.

42424
Daha Fazla Göster

5393 Sayılı Belediye Kanununun 49.maddesi hükümlerine göre boş bulunan aşağıda sınıfı, unvan adedi, öğrenim durumu belirtilen 2 adet tam zamanlı sözleşmeli personel alımı yapılacaktır        

1 fizyoterapist ve 1 hemşire alımı için 4 Yıllık Lisans mezuniyeti aranıyor. Giriş Sınavı Sözlü mülakat olarak tek aşamada yapılacak olup; Sözlü sınav tarihi:  Mayıs 2018 saat 14.00 olarak belirlenmiştir.

Memur alımı sınav bilgileri; Sözlü sınavda adayların mesleki genel kültür, yetenek, kavrayış, ifade ve temsil kabiliyeti, davranış ve mesleğe uygunluğu gibi niteliklere sahip olup, olmadığı göz önünde bulundurulacaktır. Adayların başvuru veya atama işlemleri için istenen belgelerde gerçeğe aykırı beyanda bulunduğu tespit edilenlerin sınavları geçersiz sayılır ve göreve başlatılmaz.

Göreve başlatılmış olsalar dahi iptal edilir. Bu kişiler hiçbir hak talep edemezler ve haklarında 29 Eylül 2004 tarih ve 5237 sayılı Türk Ceza Kanununun ilgili hükümleri uygulanmak üzere Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır.

Memur alımı sınavı başvuru şartları: 657 Sayılı Devlet Memurları Kanununun 48.Maddesinde belirtilen şartlar Üniversitenin ilgili bölümünden mezun olmak, başka bir kurumla sözleşmesi bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunları bulunmamak şartları aranıyor.

Ayrıca taksirli suçlar ve aşağıda sayılan suçlar tecil edilmiş hükümler hariç olmak üzere ağır hapis veya 6 aydan fazla veya affa uğramış olsalar bile Devletin şahsiyetine karşı işlenen suçlarla, zimmet ihtilas, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, inancı kötüye kullanma, yüz kızartıcı veya şeref ve haysiyeti kırıcı suçtan veya istimal ve resmi ihale ve alım satımlara fesat karıştırma, Devlet sırlarını açığa verme suçlarından dolayı hükümlü bulunmamak, Türkiye sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak şartları da aranmaktadır.

Adayların 9 Mayıs 2018 tarihi saat 16.00’ya kadar Erdek Belediyesi Yazı İşleri Müdürlüğü’ne şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Personel alımı başvurusu sırasında istenen belgeler: Öğrenim Durumunu gösterir belgenin aslı veya fotokopisi, Nüfus cüzdanı fotokopisi, Adaylar tarafından doldurulacak Başvuru Formu, Sağlık Raporu, 3 Adet vesikalık resim, Erkek Adaylar için Askerlik Durum Gösterir Belge, Adli Sicil Belgesi gerekiyor. İlan metni için TIKLAYINIZ.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erdek Belediyesi Sözleşmeli 2 Memur Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!