1. HABERLER

  2. İŞ İLANLARI

  3. DİĞER PERSONEL ALIMLARI

  4. Ereğli SYDV Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Yapacak
Ereğli SYDV Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Yapacak

Ereğli SYDV Büro Görevlisi ve Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi Alımı Yapacak

Zonguldak Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Ereğli SYDV yayınladığı kamu personeli memur alımı ilanı ile büro görevlisi alımı ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

A+A-

Zonguldak Ereğli Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (Ereğli SYDV) büro görevlisi alımı ve sosyal yardım ve inceleme görevlisi alımı yapacağını duyurdu.

EREĞLİ SYDV BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI

Bilgisayar kullanım yeterliliği aranıyor. İktisadi idari bilimler fakültesi bölümleri sosyal hizmetler bölümü Fen-Edebiyat Fakültesinin; psikoloji, felsefe, sosyoloji bölümleri Uygulamalı bilimler Yüksekokulunun; yönetim bilişim sistemleri, bankacılık ve finans bölümleri İletişim Fakültesinin; halkla ilişkiler, iletişim bölümü Hukuk fakültesi bölümleri mezunları başvuruda bulunabilecek.

Başvuru yapacak olan adaylarda yabancı Dil yeterliliği aranmaktadır. Adayın vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

İstenen Belgeler

Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 29 Ağustos 2019 tarihi ve öncesinde Ereğli ilçe sınırları içerisinde ikamet edildiğini gösterir belge, İş başvuru dilekçesi, Adli sicil belgesi, 4 adet fotoğraf, Askerlik durum belgesi, sağlık raporu gerekiyor.

4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının İİBF Fakültelerin Sosyal Hizmetler Bölümü Fen- Edebiyat Fakültesinin; psikoloji, felsefe, sosyoloji Bölümü Uygulamalı Bilimler Yüksekokulunun; yönetim bilişim sistemleri, bankacılık ve finans bölümü mezunu olmak. İletişim Fakültesinin; halkla ilişkiler, iletişim bölümü Hukuk Fakültesi bölümlerinin birinden mezun olduğunu belgeleyen diploma fotokopisi.

EREĞLİ SYDV SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ ALIMI

Bilgisayar kullanım yeterliliği aranmaktadır. İİBF Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat ve Maliye ve Muhasebe bölümleri mezunu olmak, Yabancı Dil yeterliliği ve adayın vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekiyor.

Nüfus Cüzdan Fotokopisi, 29 Ağustos 2019 tarihi ve öncesinde Ereğli ilçe sınırları içerisinde ikamet edildiğini gösterir belge, İş başvuru dilekçesi, Adli sicil belgesi, 4 adet fotoğraf, Askerlik durum belgesi, sağlık raporu gerekiyor.

Muhasebe konusunda en az 6 aylık deneyim belgesi, 4 yıllık Yükseköğretim kurumlarının İİBF Kamu Yönetimi, İşletme, İktisat ve Maliye ve Muhasebe bölümlerinin birinden mezun olduğunu belgeleyen diploma fotokopisi istenen belgeler arasında bulunuyor.

EREĞLİ SYDV MEMUR ALIMI BAŞVURU YERİ VE ZAMANI

Başvuru yapacak olan adaylar başvurularını Aile ve Çalışma Bakanlığı vakıf ilanlarının bulunduğu Vakıf Personel Başvuru Giriş Formunu doldurarak gerçekleştirebilecekler. Aşağıda verdiğimiz linkten başvuru sayfasına erişebilecekler. Adaylar başvurularını 4 Ekim 2019 tarihine kadar tamamlamaları gerekecek.

SYDV PERSONEL ALIMI BAŞVURU SAYFASI

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler