Ertuğrul Mahallesi Muhtarlık Binası Yenilendi

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Altınova, 100. Yıl, Çınarlı ve Aydoğdu Mahallesi'nden sonra Ertuğrul Mahallesi Muhtarlık binasını da yenileyerek modern...

35945
Abone Ol

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediyesi, Altınova, 100. Yıl, Çınarlı ve Aydoğdu Mahallesi’nden sonra Ertuğrul Mahallesi Muhtarlık binasını da yenileyerek modern bir muhtarlık binasını daha hizmete sundu.

Süleymanpaşa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından eski muhtarlık binasının yıkımının ardından gerçekleştirilen zemin çalışması bir gün içinde tamamlanırken modern konteyner muhtarlık binası tır ile getirilip vinç aracılığı ile yerine yerleştirildi.

“Bu güzel muhtarlık binasını yaptıkları için belediye başkanımıza teşekkür ediyorum”

Mevcut muhtarlığın bulunduğu alanda hizmete başlayan, kendine ait mutfağı ve tuvaleti olan, modüler yapıda, 21 metrekare alana sahip yeni muhtarlık binası ile ilgili açıklamalarda bulunan Ertuğrul Mahallesi Muhtarı Ertan Yenice, “1994 senesinde Ertuğrul Mahallesi halkı beni muhtar olarak seçti. O günden bu güne 25. senem bitmek üzere. Muhtarlık binamız iyi durumda değildi. Bu güzel muhtarlık binasını yaptıkları için belediye başkanımıza teşekkür ediyorum. Çok güzel oldu. Yeni binamız Ertuğrul Mahallesi’ne hayırlı uğurlu olsun” diye konuştu.

“Ertan ağabeyimizin binasını söz verdiğimiz gibi teslim ediyoruz”

Binanın montajının ardından Ertuğrul Mahallesi Muhtarı Ertan Yenice’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Ekrem Eşkinat, “Ertan ağabeyimizin binasını söz verdiğimiz gibi teslim ediyoruz. Süleymanpaşa’ya ve tüm Ertuğrul Mahallesi sakinlerimize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Ertuğrul Mahallesi Muhtarlık Binası Yenilendi

İHA

Bu Yazıya Tepki Ver

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!