1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Erzurum Geçit Belediyesi Kamu Personeli Alıyor
Erzurum Geçit Belediyesi Kamu Personeli Alıyor

Erzurum Geçit Belediyesi Kamu Personeli Alıyor

İŞKUR tarafından 11 Ekim 2018 tarihinde yayımlanan ilana göre Geçit Belediyesi Kamu Personeli alımı yapıyor.Geçit Belediyesi bünyesine alınacak kamu personeli alım detayları ise haberimizde yer alıyor.

A+A-

Çelik yapılandırmacı olarak nitelendirilen kadro alımına, adayların başvuru yapabilmesi için en az ilköğretim en fazla ortaöğretim mezunu olması gerekiyor. Başvuran sayısının Geçit Belediyesi Başkanlığı talebinin 3 katını geçmesi durumunda listeler kura ile belirlenecek. Kura tarihi ise 02 Kasım 2018 ve 10.00-11.00 saatleri arasında noter huzurunda yapılacak. Kura yeri ise Geçit Belediyesi olarak belirtiliyor.

Müracaat sayısının 3 katı oranında asil ve yedek olmak üzere asil ve aday çekilişi yapılacak. Müracaat edecek adaylar öncelik hakkı taşıyıp taşımadıklarını Geçit belediyesine ibraz edecekler. Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklerin tamamı, kura çekilmek üzere isim ve adresleri ile durumlarını belirten bilgilerle beraber ayrı birer liste halinde Geçit Belediyesine gönderilecek.

Aynı zamanda çelik yapılandırmacı mesleğine müracaat edecek adayların; milli eğitim bakanlığı, hayat boyu öğrenme genel müdürlüğünden almış olduğu tehlikeli ve çok tehlikeli işlerde çelik yapılandırmacı kurs bitirme belgesine sahip olması aranan şartlar arasında yer alıyor. Adayların çelik yapılandırmacı mesleğinde en az 6 ay çalıştığını belgelemesi ve E sınıfı ehliyet belgesi olması gerekiyor.

Geçit Belediyesi kamu personeli alımına başvurmak isteyen adaylar istenilen evrakları en geç 01 Kasım 2018 tarihine kadar elden veya posta yolu ile Geçit Belediyesine teslim edecekler.  İlan metni için TIKLAYINIZ.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler