Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

Erzurum Teknik Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 3 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

32502
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Erzurum Teknik Üniversitesi’nden geldi. Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Erzurum Teknik Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana kimler başvuru yapabilecek? 

Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör ve yardımcı doçent kadrolarında 3 personel alımı yapılacaktır. Erzurum Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Erzurum Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; başvurdukları birim ve anabilim dalını belirten başvuru dilekçelerine özgeçmiş, 4 adet fotoğraf, nüfus cüzdanı sureti, lisans, yüksek lisans, doktora ve onaylı doçentlik belgesi, başlıca araştırma eserinin açıkça belirtildiği yayın listesi, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 adet dosyayı ekleyerek başvuru yapmaları gerekmektedir.

Erzurum Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise başvurdukları bölüm ve anabilim dalını belirten dilekçelerine; ekleyecekleri özgeçmişini, 4 adet fotoğrafını, nüfus cüzdan fotokopisi, doktora/tıpta uzmanlık belgesi ile bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 takım dosyayı ekleyerek şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Erzurum Teknik Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Erzurum Teknik Üniversitesi Akademik Personel Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!