1. HABERLER

  2. MEB PERSONEL

  3. Eski Alan Değişikliği Son Kez Yapılacak Haberini Yeni Gibi Verildi
Eski Alan Değişikliği Son Kez Yapılacak Haberini Yeni Gibi Verildi

Eski Alan Değişikliği Son Kez Yapılacak Haberini Yeni Gibi Verildi

Bir Çok Önde Gelen Haber Sitesi Eski Alan Değişikliği Son Kez Yapılacak Haberini Yeni Gibi Verdi...

A+A-

Bir Çok Önde Gelen Haber Sitesi Eski Alan Değişikliği Son Kez Yapılacak Haberini Yeni Gibi Verdi.

28 Kasım 2014 tarihli haberimizde Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynaklan Genel Müdürlüğü'nün 21/11/2014 tarih ve 68898891 /903/ 190953 sayılı yazısı ile;                   

Başvurular 1-5 Aralık tarihleri arasında olacağı Atamaların ise 8-10 Aralık tarihleri arasında yapılacağı bildirilmektedir. Alan değişikliğinin sadece 2 alanla sınırlı tutulması ve bu değişikliğin son kez yapılması kararlaştırılmıştır. Haber İçin Tıklayınız.

Bu haberin üzerinden 1 ay geçmesine ve atamaların bile sonuçlanmasına rağmen alan değişikliğinin son kez yapılacağına dair Milli Eğitim Bakanlığı İnsan Kaynakları Genel Müdürü Hamza Aydoğdu 'nun 1 ay önce yaptığı açıklamaları yeni haber gibi veren Türkiye 'nin önde gelen Kamu ve Personel siteleri adayların tepkilerine neden olmaktadır.

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.