Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 41 Akademik Personel Alımı Yapacak

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi'nden personel alımı müjdesi geldi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan ilana göre 41 akademik personel alımı yapılacak. İşte yapılacak personel alımına ilişkin detaylar...

32335
Daha Fazla Göster

Akademisyen adaylarını sevindiren haber bu kez Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nden geldi. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından akademik personel alım ilanı yayımlandı. Peki yayımlanan ilana göre Eskişehir Osmangazi Üniversitesine kaç akademik personel alımı yapılacak? İlana başvuru şartları neler?

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlanan akademik personel alım ilanına göre üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere daimi statüde profösör, doçent ve yardımcı doçent kadrolarında 41 personel alımı yapılacaktır. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen adayların başvurularını 15 gün içerisinde yapmaları gerekmektedir. Posta ile yapılacak başvurular ve eksik belge ile yapılacak başvurular kabul edilmeyecektir.

Devlet Personel Başkanlığı tarafından yayımlanan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen profösör adaylarınının; başvurduğu kadroya ait, anabilim dalı, kadro derecesi ve açıklamaları içeren dilekçe, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, doçentlik belgesi, ESOGÜ Akademik Yükseltilme ve Atanma Başvuru Formu’nda belirtilen düzen ve formatta hazırlanmış ve puanlanmış, yayın listesi ve ekli bilimsel yayınları, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve konferans bildirileri, yayın atıflarına ilişkin belgeler, eğitim-öğretim faaliyetleri, yönettiği doktora ve yüksek lisans çalışmaları ve diğer bilgileri içeren dosyalar birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen doçent adaylarının; anabilim dalı, kadro derecesi ve açıklamaları içeren dilekçe, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, ile ESOGÜ Akademik Yükseltilme ve Atanma Başvuru Formu’nda belirtilen düzen ve formatta hazırlanmış ve puanlanmış, yayın listesi ve ekli bilimsel yayınları, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve konferans bildirileri, yayın atıflarına ilişkin belgeler, eğitim-öğretim faaliyetleri, yönettiği doktora ve yüksek lisans çalışmaları ve diğer bilgileri içeren dosyalar birlikte başvuru yapmaları gerekmektedir.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına başvurmak isteyen yardımcı doçent adaylarının ise anabilim dalı, kadro derecesi ve açıklamaları içeren dilekçe, özgeçmiş, 2 adet fotoğraf, nüfus cüzdan fotokopisi, ile ESOGÜ Akademik Yükseltilme ve Atanma Başvuru Formu’nda belirtilen düzen ve formatta hazırlanmış ve puanlanmış, yayın listesi ve ekli bilimsel yayınları, yurtiçi ve yurtdışı kongre ve konferans bildirileri, yayın atıflarına ilişkin belgeler, eğitim-öğretim faaliyetleri, yönettiği doktora ve yüksek lisans çalışmaları ve diğer bilgileri içeren dosyalar birlikte şahşen başvuru yapmaları gerekmektedir. Eskişehir Osmangazi Üniversitesi akademik personel alım ilanına ulaşmak ve kadro dağılımını öğrenmek için TIKLAYIN.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi 41 Akademik Personel Alımı Yapacak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!