Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Yayımladı! 38 Akademik Personel Alıyor

DPB tarafından yayımlanan ilana göre Eskişehir Teknik Üniversitesi akademik personel alımı yapıyor. Akademik personel alım ilanlarının tümüne My Memur sitesinden ulaşabilirsiniz.

featured

Eskişehir Teknik Üniversitesi kendi bünyesinde çalışacak Profesör, Doçent ve Dr. Öğretim üyesi kadrolarına yerleştirmek üzere tam 38 akademik personel alımı yapıyor.İşte akademik personel alımına dair tüm detaylar..

Profesör-Doçent ve Dr. Öğretim Üyesi Alımı Yapılıyor.

Eskişehir Teknik Üniversitesine ilan edilen kadrolardan sadece bir tanesine başvuru yapabilecekler. Adayların 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesindeki genel şartları ve ilanda belirtilen özel şartları taşıyanlar başvuru yapabilecek. Başvuru yapan adayların koşullarının uygun olmadığının sonradan anlaşılması halinde atamaları yapılmayacak, atamaları yapılmış olanlar var ise atamaları iptal edilecek.

Profesör ve Doçent kadrolarına başvuracak adaylar, Başvuru evrakları ile birlikte Personel Dairesi Başkanlığına başvurmaları, Doktor Öğretim Üyesi kadrolarına başvuracak adaylar ilanda belirtilen birimlere başvurmaları gerekiyor.

Profesör kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 6 (altı) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

Doçent kadroları daimi statüde olup, adayların başvurdukları anabilim dalını belirten dilekçelerine; özgeçmişlerini, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, 2 adet fotoğraf, lisans, yüksek lisans ve doktora diploma örnekleri ile doçentlik belgesinin onaylı örneği, yayın listelerini, bilimsel çalışma ve yayınlarını kapsayan 4 (dört) takım dosyayı ekleyerek başvuru yapacaklar.

Doktor Öğretim Üyesi kadrosuna başvuracak adaylar; başvurdukları programı belirten dilekçelerine özgeçmiş, nüfus cüzdan fotokopisi, hizmet belgelerini, askerlik belgesi, öğrenim, 2 adet fotoğraf ile başvuracaklar.

Başvurular 11 Haziranda son bulacak.

Eskişehir Teknik Üniversitesine başvuru süresi 28 Mayıs -11 Haziran 2019 tarihleri arası olup, Başvurular şahsen yapılacak. Süresi içinde yapılmayan başvurular kabul edilmeyecek. Başvuru evrakları geri iade edilmeyecek.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Eskişehir Teknik Üniversitesi Rektörlüğü Yayımladı! 38 Akademik Personel Alıyor

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

My Memur ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!