1. HABERLER

  2. MEMUR ALIMI

  3. Et ve Süt Kurumu En Az İlkokul Mezunu Şoför Alımı Yapacak
Et ve Süt Kurumu En Az İlkokul Mezunu Şoför Alımı Yapacak

Et ve Süt Kurumu En Az İlkokul Mezunu Şoför Alımı Yapacak

Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü ESK yayımladığı personel alım ilanı ile 2 şoför alımı gerçekleştireceğini ilan etti.

A+A-

Ankara’da bulunan Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan kamu personeli alım ilanında, en az ilkokul ve ilköğretim okulu mezunu olan 2 kişinin şoför olarak işe alınacağı belirtildi. Adayların; Tehlikeli sınıfa tabi işlerde çalışabilir olduğunu sağlık kurulu raporu ile belgendirmeleri gerekiyor. Başvuru yapacak olan adayların C ve/veya CE sınıfı sürücü belgesine sahip olması, (Karayolları Trafik, Yönetmeliğindeki yeni sınıflandırmaya göre) SRC 3 ve/veya SRC 4 Belgesi ile güncel Psikoteknik Belgesine sahip olması gerekiyor.

İŞE ALINACAKLARIN BİLMESİ GEREKENLER

1) İstihdam adresi: Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İşçi Blokları Mah. Muhsin Yazıcıoğlu Cad. No:51/B Yüzüncüyıl/Çankaya/ANKARA

2) 4857 sayılı İş Kanununa tabi olarak istihdam edilecektir.

3) İş Kur tarafından Kuruma bildirilen adaylar istenilen evrakları yukarıda belirtilen Kurum adresine ileteceklerdir.

4) Deneme süresi sonunda belirsiz süreli iş akdi ile istihdam edilecektir.

5) Sağlık Kurulu Raporu kura sonucu sınava alınacaklardan istenecektir.

6) Şoför adayların kura çekimi 28.05.2019 tarihinde Et ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü merkez binasında çekilecektir. Kura çekim tarihinde bir değişiklik olduğu takdirde yeni kura çekim tarihi Et ve Süt Kurumuna ait internet adresinden duyurulacaktır.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
İlgili Haberler