1. HABERLER

  2. İŞKUR İŞ İLANLARI

  3. Et Ve Süt Kurumu Kamu Personeli Alımı- 6 Kişi Haziran 2019
Et Ve Süt Kurumu Kamu Personeli Alımı- 6 Kişi Haziran 2019

Et Ve Süt Kurumu Kamu Personeli Alımı- 6 Kişi Haziran 2019

Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İstanbul Depo Müdürlüğü en az Lise Mezunu ve Önlisans Mezunu kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.

A+A-

Türkiye İş Kurumu tarafından bugün yani 24 Haziran 2019 tarihinde yayımlanan ilana göre Et Ve Süt Kurumu Genel Müdürlüğü İstanbul Depo Müdürlüğü kamu işçisi alımı gerçekleştiriyor.

Kamu işçisi alımında unvan ve aranılan nitelikler

 1 Kişi Sıhhi Tesisatçı pozisyonu ile işe alınacak. Başvuracak adayların Tehlikeli işlerde çalışabilir olduğunu Sağlık Kurulu raporu ile belgelemesi , bulaşıcı hastalığı şartları yer alıyor. Ayrıca başvuran adaylarda; EML veya Teknik Liselerin Tesisat/Sıhhi Tesisat Teknolojisi ve İklimlendirme Bölümlerinden Mezun olanlar başvuru yapabilecek.Bu ilana adaylar İŞKUR web sitesinden 00005032215 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Kamu işçisi alımına 2 kişi kasap pozisyonu ile işe alınıyor. Bu alım için adayların EB, EBK ve İŞKUR tarafından düzenlenen et işçiliği ve kasaplık eğitiminden (SEKAP) sertifika sahibi olması veya '' Tehlikeli ve çok tehlikeli sınıfta yer alan işlerde çalıştırılacakların Mesleki Eğitimlerine dair Yönetmelikte'' yer alan '' Mesleki Eğitim belgesine'' veya '' Kasap ustalık Belgesine'' sahip bulunması isteniyor. Bu ilana adaylar İŞKUR web sitesinden 00005031804 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Kamu işçisi alımına 2 kişi Soğutma Sistemi Operatörü olarak işe alınacak. Bu kamu işçisi alımına adayların Meslek Yüksek Okulu Soğutma ve İklimlendirme bölümlerinden mezun olması ve Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS)  girip 60 puana sahip olması gerekiyor. Bu ilan için 00005031789 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Et Ve Süt Kurumu işçi alımında diğer bir kişi ise Elektrikçi olarak işe alınacak. Bu ilana başvuracak adayların lise bölümü elektrik bölümünden mezun olması şartı yer alıyor. Bu ilana EML veya Teknik Liselerin Elektrik, Elektrik-Elektronik bölümlerinden mezun olanlar başvuru yapabilecek. İlana adaylar 00005032061 ilan numarası ile başvuru yapabilecekler.

Başvurular 24 Haziran ve 28 Haziran 2019 arasından yapılacak.

Başvurular herhangi bir İşkur il müdürlüklerinden ya da web sitesi üzerinden yapılacak. Başvurusu kabul edilen adaylar daha sonra 5 Temmuz 2019 tarihinde saat:14:00’da İstanbul Depo Müdürlüğünde kura ile belirlenecek.

İlgili Haberler

HABERE YORUM KAT

MyMemur Haber Sitemiz 5651 sayılı "internet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla işlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında" Kanunun 2/f maddesi uyarınca 'içerik Sağlayıcıdır'. Tüm üyeler yaptıkları yorumlardan şahsen kendileri sorumlu olup, talep halinde sitemiz kaynaklarında olan, gerekli iletişim bilgileri Adli ve İdari Makamlara sunulacaktır. UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren yorumlar onaylanmaz.
Önceki ve Sonraki Haberler